TÜM YORUMLAR
'CHP'li olmak Atatürkçü olmanın bir başka adıdır'
SİYASET
'CHP'li olmak Atatürkçü olmanın bir başka adıdır'
YORUMLAR 56 TÜMÜ
 • Bereket Dede 2 ay önce Şikayet Et
  Bu Millet Sizden Daha Atatürkçü. Çünkü Çağdaş Medeniyeti Yakalamak İçin Mücadele veriyor. Geceler ve Balolarda Kadeh Tokuşturmuyor. Robot Yapıyor Uzak tan Kumandalı sistemler Yapıyor Yazılım Geliştiriyor. Kısacası 90 Yıllık Uyumuşluğun Önüne Geçip Kalkınma ve Gelişme Mücadelesi veriyor. Siz Mutlu Aydınlar Masalarda Devam edin.
  Cevapla
 • Vatansever 3 ay önce Şikayet Et
  Evet ama sadece uyumaya devam ederek, herkes uzaya üs kurarken sadece rüya ile yaşamak demek, herkes ülke için can verip allah rızası sehitlik için uğraşırken üstü açık caprio da caw bella ile kutlamak kriterleri olmak. Ama ülke için hiçbir eseri olmayanlar olmak.
  Cevapla
 • zafer 4 ay önce Şikayet Et
  Kes traşı Karayalçın ,haticeye değil neticeye bak. Sen varsan Cananın olmaması lazım, Canan varsa senin o CHP de olmaman lazım. Bu sözlerin hiç bir kıymeti harbiyesi yok, değil mi ki Canan İstanbul İl Başkanı olmuş.
  Cevapla
 • mermus 4 ay önce Şikayet Et
  dön baba dönelim aynı yere gelelim... la oolumm yeter artık yav, şu kafanızı kumdan çıkartıp dünyaya bi bakın, hayata bi bakın. ondan sonra diyonuz 'vay efendim biz niye iktidar olamıyoh '. beter olun.
  Cevapla
 • Kenen 4 ay önce Şikayet Et
  Sayin Karayalcin bakiyorumda CHP kurultayina son yillarda pek fazla ugramamis gib bi haliniz var. Sizin dediginiz CHP Atatürkcülügü gönüllerden cikali cok oldu ama siz bunun farkinda degilsiniz. Öyle sizin kurdugunuz bir kac cümle ile asla düzelicekte degil
  Cevapla
 • Gürbüz 4 ay önce Şikayet Et
  Ben bu Karayalçın'ı sürekli İlgezdi'nin etrafında ekranlarda gördüğümü hatırlıyorum. Böyle hiç ortada göremiyordum.
  Cevapla
 • maskeli balo 4 ay önce Şikayet Et
  vatan hainliği o kadar alçak bir şey olduğu halde her şeyi tersine çeviriyorlar neredeyse baş tacı yapacaklar ne kadar vatan haini varsa illet ve zillet ittifakında toplanmış olduğu gibi görünse göründüğü gibi olsa kimse istemeyecek o yüzden kendilerini gizliyorlar bir maskeli balo var ne kadar yılan çiyan akrep sırtlan ifrit varsa bir maske takmış kendini gizliyor.
  Cevapla
 • dede korkut 4 ay önce Şikayet Et
  böyle biri başka nerede olur ki???
  Cevapla
 • Mehmet Naim 4 ay önce Şikayet Et
  İnönü damı Atatürkçüydü? onu sorgulasanız iki yüzlüler İnönü Mustafa Kemal a yapmadığını bırakmadı . Bilmiyorsanız araştırın..
  Cevapla
 • mahmut 4 ay önce Şikayet Et
  adam aslında şunu söylüyor chp o kadar mezhebi geniş bir partidir ki her türlü pisligi içine katsanız yine chp dir.asıl olan o çerçevenin içinde olmasıdır,felsefe basit ne olursan ol gel chp yi şişir içerigi önemli degil çerçeve geniş olsun.adına mustafa kemal in askerleriyiz deriz geçinip gideriz.
  Cevapla
 • aga 4 ay önce Şikayet Et
  Onlara göre " ERDOĞAN belası" bunları yaptırıyor. Böyle ilkesizlik ve omurgasızlıkla başa geçirmeye çalışır. Peki halk yağmaya izin verir mi? VERMEZ. Dinci dedikleri bile ATATÜRK diyebiliyorken.. Bu olsa olsa Erdoğan hırsıdır. Bu hırs Sadece CHP de mi var.. kuyruklarına taktıklarına bakarsanız görürsünüz. PKK ile kahvaltı akşam çayı, sabaha karşı da ASKER SİVİL katliamı.. Biz yapmadık. bizde biliyoruz siz yapmadınız. yapana yardım ve yataklık yaptınız. Bu kadar net.
  Cevapla
 • EGELİ 4 ay önce Şikayet Et
  millet bu karayalçın işbankasında yöneticiymiş ve 90bin TL maaş alıyormuş 90 binnn... yıllık huzur hakkı kaç tl bilmiyoruz
  Cevapla
 • milletin ferdi 4 ay önce Şikayet Et
  CHP maskeli balo(n) partisine dönmüş…CHP’de birileri Atatürk maskesiyle, birileri Mustafa Kemal maskesiyle yolunu bulmaya çalışıyor. CHP’de herkes kendi menfaatine bakıyor, en ufak en önemsiz gelişmeleri bile kendine yontmaya çalışıyor. Atatürk desen ne olur Mustafa Kemal desen ne olur? Ama hiç birinde bırakın Kılıçdaroğlu’ya karşı daha Kaftancıoğlu’ya karşı bile açıktan tavır alabilecek ne yürek var ne de samimiyet. Bazılarında gerçekleri görebilecek basiret bile yok… Seçimlerde Kılıçdaroğlu’nun deyimiyle tıpış tıpış gidip oy veriyorlar. Allah (C.C.) kimseyi böyle ezik ve cahil yapmasın…
  Cevapla
 • sahtekarlık 4 ay önce Şikayet Et
  ülkemizi bölmek parçalamak isteyen abd cıa uzantılı kuruluşlar alman vakıfları yahudi soros vakıfları ile yani haçlı yahudi ve onların kullandığı terör örgütlerinin işbirlikçisi genelde azınlık halklardan olan dönmelerle etnik mezhebçi bölücü chp ve avenesi illet zillet ittifakının atatürkü sahiplenmesi hem sahtekarlık yüzsüzlük olur hem ona zarar verir.
  Cevapla
 • Şamar 4 ay önce Şikayet Et
  Taş Devri adamları. Yıllarca bize taş devrini okuttunuz, İSLAMDAN uzak tutmak için. Cehape KABA TAŞ devrinde kurulmuş ama bir türlü YONTMA TAŞ devrine geçememiş ÇAKMAK TAŞI gibi sürekli birşeyleri yakmak için kullanılan partidir. Sahipleri aslen amerikalı fred, barni, beti vilma...... Gibi paravan insanlardır.
  Cevapla
 • anlamsız 4 ay önce Şikayet Et
  peki chp dediğiniz atatürkçü dedikleriniz chp dhkpc'nin arka bahçesi olursa chp'li milletvekili pkk'lı teröristin cenazesine giderse chp milletvekili atatürk resmini indirir bunu açıklayan milletvekilini partiden atarlar bunun açıklaması at izi it izine karışmış parti bir mezhebin ermeni rum yahudi dönmelerinin kalesi olursa etnik bölücülerin kalesi olursa din vatan millet düşmanı olduktan sonra atatürkçüymüş değilmiş hiç bir anlamı yoktur.
  Cevapla