TÜM YORUMLAR
Joe Biden sonrası hazırlık iddiası! Bölgemiz için çok önemli uyarı
GÜNCEL
Joe Biden sonrası hazırlık iddiası! Bölgemiz için çok önemli uyarı
YORUMLAR 43
 • Sınır 2 ay önce Şikayet Et
  Trampı yahudi kullandı kullandı kullandı çöpe attı.baydınıda kullanacaklar ve sonunda çöpe atacaklar.baydında zannediyorki ikinci dönemde başkanlık yaparım planları yapıyordur.onuda çöpe atacaklar.çünkü israil adına çok zalimlikler yapabilir.ve islam aleminin büyük tepkisini çekecektir.baydın üzerinden fırat dicle nehirleri bölgesine yahudi hamle yapmak istiyor.hedefte büyük israil i kurmak.islam alemi ırak suriye halklarını uyandırmalıyız.bilgilendirmeliyiz.abd neden burda.doğru habermerkezleri kurulmalıdır.
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Men dakka dukka..Yapmaya çalıştıklarının mislini kendi memleketlerinde görmeleri duasıyla..Amin..
  Cevapla
 • Sınır 2 ay önce Şikayet Et
  Birlik beraberliğimizi sıkılaştırmalıyız.içimizdeki milli olmayanlar çok yalanlar uydurarak devletimizi yönetenleri karalamaya çalışacaklardır.bunların yalanlarını boşa çıkarmalıyız.aniden ak partiyi düşürmeye kalkışırlarsa bir düşünün ülkemizde fırtınalar eser.ak partiye saldıranlarda kendilerini kasırganın içinde bulurlar.ülkemizi talan etmek isteyenlere asla kapımızı açmıyoruz.ülkemizi suriyeye çevirmek istiyorlar.milllet dikkat.islamım deyip akp ye saldıranlar var ya çooook vebal altındadırlar.rabbim hesap sorucudur.
  Cevapla
 • Bozkurt 2 ay önce Şikayet Et
  Ebrehenin ordusu varsa Rabbimin ebabil kuşları var.Yeterki İslam sancağına sımsıkı sarılalım.
  Cevapla
 • Ziya 2 ay önce Şikayet Et
  O kadar karamsar olmayınız,onların oyunları varsa bizimde onlara karşı hamlelerimiz olacak, çadır devleti değiliz.denesinler görecekler,müsterih olunuz.içiniz rshatlasın.hamleler boş bırakılmaz.
  Cevapla
 • hasan elçin 2 ay önce Şikayet Et
  aklı selim davranıp kenetlenmek lazım. devletine sahip çık. zaten başaramazlar
  Cevapla
 • Hmc 2 ay önce Şikayet Et
  İslam düşmanlığı bunun adı. Münafık,takiyyeci İran da işbirlikçi. Allahın laneti zalimlerin üzerine olsun. Âmîn
  Cevapla
 • M Ali 2 ay önce Şikayet Et
  Şeytan görevde umet uyanık olmalı
  Cevapla
 • MsK 2 ay önce Şikayet Et
  onlar plan kursun Allahın planı her an var
  Cevapla
 • Basdas 2 ay önce Şikayet Et
  Demokrasi,insan hakları diyerek, ortalığı toza dumana katmaya kalkisacak,arızalı ve hain tiplere ,insan hakları bir maskedir. Bir yönetim,halkını huzur içinde yaşatmakla şeref duyar Ancak, onun bunun uşaklığını yapan, onun cocuklarina demokrasi diyerek göz yuman olursa da haindir.Demokrasi ne halt,ne ise yarar,ne hayrını gördük kardeşim.Bizim bu Yunan paganizminden daha güzel İslamimiz var.Demokrasi koşsa da Islama asla yetişemez.Boynumuza kaç tane pranga takılmış,sayamıyoruz.Abd.bizi bölmeye uğraşıyor,şeytanlarını dibimizdeki hainlerimizle buluşturmuş,içimizdeki hainleri harekete geçirmeye ramak kalmış,kalkışma başlatacak,sokakları yangın yerine çevirince,Demokrasi denecek.
  Cevapla
 • Hakkı An 2 ay önce Şikayet Et
  Güzel. ASİMETRİK HİBRİT SAVAŞI vatandaşın anlayacağı şekilde güzel özetlemiş. ÇÖZÜM basit, RAHMETLİ DOĞAN CÜCELOĞLU nun yöntemi; YOKMUŞ GİBİ hareket et. Küsme. İlişkini kesme bilakis EKONOMİK olarak canlandır. KUVVETİNİ KORU ve GÜCÜNÜ ARTIRMAYA BAK. KONUMUNU MUHAFAZA ET. (Proaktif tedbirler ile boşa çıkar) İRADEN ÇİZGİSİNDE YÜRÜ/DUR.
  Cevapla
 • hasan 2 ay önce Şikayet Et
  çokgüzel yorum.
  Cevapla
 • Fatih yavuz kanuni 2 ay önce Şikayet Et
  artik müttefiklik nato mato oyunu bitti bizim askerimizin olduğu yere yaklaşan karada havada kim varsa indirin artık
  Cevapla
 • Güzel İnsan 2 ay önce Şikayet Et
  Sizin o derin devletinizide sizide ortadoğu topraklarına dedelerimiz topraklarına görmecez coniler
  Cevapla
 • A.Yücel 2 ay önce Şikayet Et
  Trump'un yarım bıraktığı ABD'yi dağıtma işini Bidon tamamlayacak, ABD 3-5 devlete bölünecek inşallah.
  Cevapla
 • Seçkin Demir 2 ay önce Şikayet Et
  beş bin nüfuslu ilçede şok a101 bim ikişer tane şube açtı. market fiyatları tekelleşti.bundan sonra abd ekonomik darbe yapacak. pandemi bitince gıda fiyatlarını artırıp sokak hareketlerini başlatacaklar. hükümet uyanık olmalı.
  Cevapla
 • göktürk 2 ay önce Şikayet Et
  hükümet uyanık olduğu için zaten gıda fiyatlarına karşı tarım kredi koperatiflerinin marketlerini yaygınlaştırmaya hazırlanıyor.
  Cevapla