TÜM YORUMLAR
Son Dakika... Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sığınmacı cevabı!
SİYASET
Son Dakika... Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sığınmacı cevabı!
YORUMLAR 138
 • K.s türk 1 ay önce Şikayet Et
  Besleyelim reyizzzzz 40 milyar dolar daha verelim bir 10 milyonda afrikalı pikmeleri avusturyalı aborjinleri de getirelim.. Yürü beeee dünya liderim sonuna kadar hakediyoruz seni 2071 yılına kadar kal. ..hakediyoruz
  Cevapla
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  ABD’li think tanklar 1994’de Türkiye’nin Güney’in den bir sürü insan Anadolu’ya ve Balkanlar’lara göçecek diye yazılar yazdı. Bunların 40 milyonu Anadolu’da kalır diye yazdılar. Ayrıca bu kanal İstanbul projesi neden Çinlilere ve Araplara pazarlanıyor ? Neden Çinlilere ve Araplara sürekli vatandaşlık veriyorlar ? Bu düpedüz Türkiye’yi Türksüzleştirme projesidir. Yine aynı yıllarda 300 milyon Çinli başka ülkelere göçecek diye yazdılar. Şimdi görüyoruz işte çoğu buraya geliyor. Çin’in stratejisidir bu. Girdiği her yere nüfus yerleştirir. Bu ülkede bu konu neden ciddiye alınmıyor ? Umursanmıyor mu yoksa ?
  Cevapla
 • K.s türk 1 ay önce Şikayet Et
  Durma, Yunan, durma kibrini artır! Türklüğün başına hakaret yağdır! Uyuyan bir kavme bu zillet azdır Vur, eski kölesi utandır onu! Bırakma uyusun, uyandır onu!
  Cevapla
 • Harun Yusuf Nuhhan 2 ay önce Şikayet Et
  Ha ha kuvayi milliye geleneginden geliyormuş o zaman söyle bakalım misakı milli sınırlarını nasıl cizdiniz viski icerekmi cizgi cekerekmi yahu bu adam mi bilecek mazlumu garibanı, Adam işbankasını yiyiyor ben kuvayi milliye ruhundan geliyorum diyor. Işbankasının geliriyle nere yurt acmıslar kac talebeye burs vermişler, kaç proje gelistirmişler. Yuh kuvayi milliyedeki gecmişlerin kemikleri kalmıştı onuda sızlattın
  Cevapla
 • Emre 2 ay önce Şikayet Et
  Reis seni seviyoruz ama referandum yapsan milletin %95'i gitsinler istemiyoruz der. Milletle inatlaşmanın bir manası yok. Adamların her gün çoğalması hiç iyi bir şey değil. Ayrıca bu gelenlerin niye hepsi erkek ? Bunların gerçekten yardıma muhtaç ihtiyar, yaşlıları yok mu ?
  Cevapla
 • Tufan 2 ay önce Şikayet Et
  Bu mültecilerin derhal gönderilmesi lazım ilerde bunun bedeli bu ülkeye çok büyük olacak ben kendim sağım solum suriyeli mahallemde seçim olsa seçilme seçme hakkı olsa muhtarlık onlara geçiyor bu kadar olmaz Ankarada n konuşmak kolay bunların yoğun yaşadığı k.maraş g.antep ş Urfa Hatay Adana Kilis mersin Malatya Adıyaman bu illere gelin Bi dinleyin halkın isyanını halka kulak vermezseniz gidicisiniz.
  Cevapla
 • Yalan yok 2 ay önce Şikayet Et
  Mülteci Göçmenleri istemiyoruz .!!! Millet bıkmış usandık artık yeter artık yeter .!!!
  Cevapla
 • Vay bee 2 ay önce Şikayet Et
  Çanakkale’de Suriye Iraklı yoktu ve sonra Mülteci Göçmenleri istemiyoruz .!!! Bıktık artık yeter Allah’ınız seven yeter artık .!!!
  Cevapla
 • SORUNU ANLAMAK 2 ay önce Şikayet Et
  Müslüman yada diğer mazlumlara elbette kapımız açıktır sorun bu değil, görülmek istenmeyen en büyük sorun bu insanların içinde ilerde bu ülke için daha büyük sorunlar oluşturabilecek problemli tiplerin olmasıdır.. Bu gerçekleri görmeliyiz..Kimse müslüman, mazlum kelimesinin arkasına sığınıpta bu insanları görmezden gelmemeli, şu an ve ilerde bu tipler bu ülke için büyük tehlike oluşturuyor..Ülkenin heryerinde varlar, yaşam tarzları farklı, öyle bir coğrafyadan geliyorlar ki adam öldürmenin günlük sıradan olduğu yerler..O yüzden kontrol edilmeliler, gitmek isteyenlerinde önleri açılmalıdır, basiretli olunmalı aksi halde bu millete ilerde daha büyük faturalar ödetebilirler..
  Cevapla
 • Müslüman 2 ay önce Şikayet Et
  1000 yıl nasıl beraber yaşadıysak çanakkalede nasıl beraber savaştıysak kıyamete kadar beraberlikten memnunuz bütün müslüman kardeşlerimizle.Irkçılık yapmak haramdır. Kişi kendisi için istediğini müslüman kardeşi için istemedikçe iman etmiş olmaz.
  Cevapla
 • Bekir 2 ay önce Şikayet Et
  Suriyelilerin kaçtığı yerlerde şu an kimler yaşıyor acaba?
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Kimler yaşıyor?
  Cevapla
 • Meryem 2 ay önce Şikayet Et
  Bu savaş 10 yıl önce neden cıktı,hatırlayan var mı?
  Cevapla
 • Tosun 2 ay önce Şikayet Et
  Hatirlat bilelim.
  Cevapla
 • Osman 2 ay önce Şikayet Et
  Din kardeşlerimizi koruyalım ama kendimizi korumayı unutmadan...
  Cevapla
 • Yeter lan 2 ay önce Şikayet Et
  Türkiyenin yarisi müslüman deyil.. Onlar hepimize mal edilemez karde mardes deyiliz..
  Cevapla
 • Ali öztok 2 ay önce Şikayet Et
  Zaten atma demiyoruz suriyede neden savastik terorden temizlenen bolgelere gorder ben artik ulkemde suriyeli gormek istemiyorum
  Cevapla
 • Torun 2 ay önce Şikayet Et
  Kolayı var seçim mesala
  Cevapla
 • Malatyalı 2 ay önce Şikayet Et
  CHP karanlık güçlerin partisidir Parlementer sistem dediğide Fetö ile yatırım paralarını karanlık güçlere aktarmaktır
  Cevapla