TÜM YORUMLAR
Yüzlerce alim kapıda bekliyor... Erdoğan talimat vermişti, Görmez'den önemli hatırlatma
GÜNCEL
Yüzlerce alim kapıda bekliyor... Erdoğan talimat vermişti, Görmez'den önemli hatırlatma
YORUMLAR 425
 • İsmail Arslan 4 ay önce Şikayet Et
  Önce kendi alimlerimize sahip çıkalım her şey başını almış gidiyor
  Cevapla
 • Abdurrahman 4 ay önce Şikayet Et
  Alimlerden her zaman istifade edilmesi lazımdır.
  Cevapla
 • kuyumcu 4 ay önce Şikayet Et
  Bir tane Hz Mevlanaya anlamayıp sahip çıkamadık. Sizler ise ahir zamanda yüzlerce alimden bahsediyorsunu,
  Cevapla
 • zafer gülten 4 ay önce Şikayet Et
  kendi 2-3 üniversite bitirmiş,üstün zekalı doktor,mühendis,ekonomi uzmanı gibi yeteneklerimizi dış ülkelere kaptıralım,sonra kendi ülkesine hayrı dokunamamış kişileri alim diye sahiplenelim. peees valla.
  Cevapla
 • Mahallenin Delisi 4 ay önce Şikayet Et
  1. Dünya savaşı başında Said Nursi medresede silahlı eğitim vermiştir. Ve Osmanlı savaşa girdiği dakikada gönüllü alay kumandanı olup 3 bin askerle rus ve ermenilere karşı savaşmıştır. Hemde alimlere askerlik zorunlu değilken. Hem de 40 yaşlarında. Hemde savaş esnasında İşaratül icaz isimli tefsir kitabı yazmıştır. Öle bi hatırlatayım dedim.
  Cevapla
 • Misafir 4 ay önce Şikayet Et
  Beykoz’da nerde arkadaşlar bilen varmı Beykoz’da yaşıyorum
  Cevapla
 • Alim? 4 ay önce Şikayet Et
  Alimler ne zamandan beri vatanini terk edip namusundan oldular? Sinirda bekleyenler baldiri ciplaklardir. Hep sirin gosterip ulkeye sokma bahanesinde bulunmayin artik! Bu yumusak basliliginiz basiniza bela olacak demesi bizden.
  Cevapla
 • Alım hoca iliskisi 4 ay önce Şikayet Et
  Tamam o âlimleri alalım imam yapalım imamlarin govevine son verelim onlar daha iyi imamsa isyan çıkar dimii ah para ahh paraa ah en az 6.000maas birşey yapmadan ah bu alın teriyle calisanlar
  Cevapla
 • Kalkan 4 ay önce Şikayet Et
  Taliban musluman degilmi. Yanlis yapiyorsa din alimlerinin bu yanlişla mucadelesine ihtiyac yomu. Olümden korkuyorlarsa imanlarimi yok.
  Cevapla
 • Nizamı Cedit 4 ay önce Şikayet Et
  ilim adamından din adamı anlaşılıyorsa afgan mısırlı ürdünlü vs. işid kafasında din adamı istemiyorum ülkemde. zaten var olanlar başa bela. gördük furkancıların ne kadar tehlikeli olabileceğini. bizim onların ilahiyatçılarına ihtiyacımız yok. gerici yobaz 3. dünya ülkelerinin dini anlayışı uzak olsun 100 yıl öncede kaldı bu anlayış
  Cevapla
 • Tufan 4 ay önce Şikayet Et
  O alimler kalemleriyle vehhabi harici meşrep talibanla ne zaman mücadele etmişler.Savaş olsada islam beldesini niye terk ediyor bu alimler.Kendi nefislerine tesir etmeyen kitapları bize mi edecek.Her müslüman kendi kapısının önünü temiz tutacak.Üç tane necidli deve çobanı bütün alemi islamın itikadını ifsad ederken neredeydi bu alimler.Mehmet görmezin Kuramer de yediği herzeleri bilmezseniz bu zatı allame sanıp peşine takılırsınız.İtikadi konulardaki yapılan hatalar adamı dairenin dışına çıkarır.Agah olalım ey müminler !
  Cevapla
 • Nediyo 4 ay önce Şikayet Et
  Benim okuduğum kadarıyla tarihte birçok alim bulunduğu beldede veya ülkedeki insanlara ilim öğretmiş ve onlarla beraber her türlü zulme karşı direnç göstererek islamı ve toplumu ayakta tutmaya çalışmıştır. Bunlar ise kaçıp Türkiye ye gelmişler. İlim sahipleri ilk başta zulme karşı sabır demiyorlarmıydı. Nerde kaldı sabır. Zoru görünce ülkeni değiştir. Nasılsa Türkiye sahip çıkar diye buraya geliyorlar. Neden kendi ülkelerinde kalıp zulme direnmemişler peki.
  Cevapla
 • Safa 4 ay önce Şikayet Et
  Bizdeki bazı Kuranı fazla unutsamayan alimlerdense şayet buraya gelmelmelerine gerek yok. Kuran ile barışıksa başımız gözümüz üstüne.
  Cevapla
 • musa 4 ay önce Şikayet Et
  bu ülkenin ilahiyat fakültesi yetiştiriyo ne gerek var
  Cevapla
 • Yalan yok 4 ay önce Şikayet Et
  Türkiye’nin geldiği Duruma şaşırmamak İçin KÖR olmak lazım .!!! Bu Kadar Mülteci Göçmen Alimler İhvancılar Tarikatlar İhvancılar Müslüman Kardeşler yahuu Siz delirdiniz mi acaba .??
  Cevapla