TÜM YORUMLAR
Erdoğan 'Bunun bir bedelinin olması lazım' diyerek ABD'ye tepki gösterdi! F-35 için rest
SİYASET
Erdoğan 'Bunun bir bedelinin olması lazım' diyerek ABD'ye tepki gösterdi! F-35 için rest
YORUMLAR 72
 • İHTIYAR 4 ay önce Şikayet Et
  İngilize bak bizimkiler (abd - ingiltr)parayı alır malı vermez!!!.İntikam soğuk yenir.bekle
  Cevapla
 • alaskamkuzey 4 ay önce Şikayet Et
  suriyeliler icinde artik ülkelerine dönsünler
  Cevapla
 • Yeter 3 ay önce Şikayet Et
  Hepsini bir gemiye bindirip Avrupaya yolcu etmeli.
  Cevapla
 • yüksel 4 ay önce Şikayet Et
  sende kuzey alaska'na dön :)))) :)))) :))))
  Cevapla
 • EFE 4 ay önce Şikayet Et
  Reis seninle gurur duyuyoruz iy ki varsin.Allaha emanet olasin REIS
  Cevapla
 • Mehmet Dinç 4 ay önce Şikayet Et
  ABD ile işbirliği yapan hain Afganlıları , Afganistan’ın fetöcülerini mülteci olarak kabul edersek fetöcüleri koruyan Yunanistan konumuna düşeriz….
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  S-400??? S-400 Üst aklın planları/ Ortadoğu oyununda dengeleri alt üst edecek SAVUNMA sistemidir. SURİYE sınırına- TOROSLARA- veya EGE'ye koyduğumuzda 600km menzil ve 400 km etkili vuruş sahası ile "Türkiye'ye tarruz edecek ucak/cruise füzelerinden korkumuz kalmaz. Bize kazık atmayı düşünen dost düşman herkesin bölgede oyunlarının tekerine büyük bir çomak sokmuş oluruz..ALMAMIZ ELZEMDİRRRRR.....BÖYLELİKLE SİVRİNEKLERLE DEĞİL BATAKLIGA SU DÖKENLERİN CİĞERİNİ SÖKERİZ
  Cevapla
 • Beyhude caba 4 ay önce Şikayet Et
  Birleşmiş milletler 5 daimi üye den ziyade siyonizmin emir eri gibi...! Rol model bm...! Bu nedenle bm nin dünya yararına bi fonksiyonu yok..! Çay içip dağılma toplantısı..! Türkiye gereğinden fazla önemsiyor bm yi..! Oysaki bm yardım kuruluşu görüntüsünden öte bir resim veremiyor...çünkü siyonist/emperyslist kumpasta..!
  Cevapla
 • Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Rusyadan SU 35 ve SU 57 alinmali gec kalmayin Suriyede karsi karsiya geliriz bu kapi kapanir ozaman 2028 lere kadar kendi ucaklarimizi bekleriz o süre icinde savas olursa kötü olur
  Cevapla
 • Uzman 4 ay önce Şikayet Et
  Sahte müttefik abd ,hesap bir gün sorulur elbet, biz değil abd kaybeder halkımız ne tür oyunlar oynandığını biliyor
  Cevapla
 • Bayraktar TB-2 4 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar 2023 seçimleri çok önemli. Tehlike çok büyük. Seçim zamanı gelmeden içeride kaos çıkarmak isteyenler var çünkü Doğu Akdeniz'de, Suriye'de, Kuzey Irak'ta, Libya'da, Somali'de, Katar'da, Balkanlar'da ve Kafkasya'da hakimiyet kuran bir Türkiye var, Türkiye özellikle 2016 yılından beri Siyonist-Vatikan ittifakının planlarına büyük darbeler vurdu, vurmaya devam ediyor, işte Türk devletine yapılan iç ve dış operasyonların özeti bu. Herkes Sabır Meşhurun "10 Aralık Hareketi" adlı videosunu izleyip etrafına yaysın, o videoda her şeyin özeti var. Kuru slogan atmakla olmuyor arkadaşlar icraat lazım, tek yapmamız gereken 2-3 tıklama, ortamı Bizans artıklarına bırakmayalım.
  Cevapla
 • Ferudun 4 ay önce Şikayet Et
  Almanya anadoludan çaldiği altinlarla çabucak kendini toparladi tren yolunu altinolanyerlerden geçirerek
  Cevapla
 • Ferudun 4 ay önce Şikayet Et
  Parisanlaşmasi bize ters mesale fransanin 45 kadar nukleri var bizimki daha yefni yapiliyor oyuzden iklimi bozan ab de ve abd rusya çin bizi bağlamaz bu anlaşma sanayimizin önunu kesmek için bize tuzak (biz bu anlaşmada olmamaliyiz)bu ulkeler fabrikada zirve yaptilar iklimide bozdularsa bu bizim o anlaşmada olmamizi gerektrmez biz yeni hiz kazandik
  Cevapla
 • Çankırılı 4 ay önce Şikayet Et
  Reis yolun yolumuzdur
  Cevapla
 • Bektaş Günay 4 ay önce Şikayet Et
  ABD'den kesinlikle F-35 lerini ve Patriyotlarını, yalvarsalar da kesinlikle almayalım. Rusyanın S 400 veya S 500 ünü alalım. yine Rusyadan B-52 uçaklarını alalım.
  Cevapla
 • SORU 4 ay önce Şikayet Et
  2. Dünya Sav. galibi 5 devlet (ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Çin) 1945’ten sonra diğer ülkelerin haklarını hiçe sayıp kendilerini üstün kılacak iki kutuplu bir düzen kurarak diğer ülkeleri ezdiler, sömürdüler. Şeytani Küreselciler şimdi 5'li düzeni de yıkıp, tek kutuplu küresel bir dünya inşa ediyor. Yeni sistemde TEK bir faşist şeytani küresel DEVLET, buna ait TEK BAYRAK, sınırları olmayan bütün dünyayı içine alan TEK VATAN, tamamı küresel devletin kölesi olan TEK MİLLET inşa ediyorlar. Kimsenin kalbinden geçeni bilemeyiz AMA ‘DÜNYA 5’TEN BÜYÜK’ sloganıyla, TEK DÜNYA DEVLETİ planlayan Küreselcilerin bütün dünyayı kapsayan YENİ DÜNYA DÜZENİ’nin 5’li sistemden büyük olduğu mu ima ediliyor?
  Cevapla
 • Cemal 4 ay önce Şikayet Et
  Reis senin bu dik duruşun dünyayı yavaş yavaş hizaya getiriyor
  Cevapla
 • Whay Beee 3 ay önce Şikayet Et
  Deme yav... :)
  Cevapla