TÜM YORUMLAR
Erdoğan'dan Almanya'ya denizaltı sitemi! Bir açıklama da Rus savaş uçaklarıyla ilgili
DÜNYA
Erdoğan'dan Almanya'ya denizaltı sitemi! Bir açıklama da Rus savaş uçaklarıyla ilgili
YORUMLAR 47
 • Vedat 3 ay önce Şikayet Et
  TAYYİP REİSİM , SEN AY A ASTRONOT DA GÖNDERSEN ; KÖŞEDEKİ " BİM - A101- ŞOK vs MARKET İMPARATORLARI HALKIN CİĞERİNİ SÖKÜYORSA , HALKI SUNİ ENFLASYONLA HÜKÜMETE KARŞI KİN ve NEFRET EKMESİNE MÜSAADE EDİLİYORSA, EN YAKININDAKİ KİŞİLERİN İÇİNDE HAİNLER ve PUTA PARAYA TAPANLAR CİRİT ATIYORDUR MAALESEF ..
  Cevapla
 • DÜNYALI 3 ay önce Şikayet Et
  Reis o Amerika HAİNLERİNDEN f35. için verdiğimiz ön ödeme paramızı acil olarak geri alın
  Cevapla
 • Salih 3 ay önce Şikayet Et
  Vermiyor adamlar, ilişkileri de kesemiyoruz. Durum zor.
  Cevapla
 • çağdışı 3 ay önce Şikayet Et
  demekki Türkiye uzaya uzay aracı fırlatma işini bitirdi bile. o anlama geiyor.. aBD nal toplasın bunun yaparsak uzaydan atılacak roketlerle aolası Türkiye aBd savaşında ABD nin tüm uyduları yok edilip kör edilecek. sonra gemileir uzaydan bombalanıp kıpırdayama zhale gelecek. yani ABD kıtasından çıkamaz ollur. olay bu.. Türkiye rusya bunu palnlıyor. geçmiş olsun ABD.
  Cevapla
 • dostt birr 3 ay önce Şikayet Et
  kesinlikle bundan sinra ne rus ne abd ne ab silahı almayın yahu adamlar iyice şişti. bu iki ülkeden silah almayın. almayın bir daha söylüyorum almaaayin
  Cevapla
 • serdar 3 ay önce Şikayet Et
  İncirlikteki ABD uçaklarına haciz...
  Cevapla
 • qwerty 3 ay önce Şikayet Et
  Sen onu yaptığın zaman bir daha hiçbir devlet seninle iş yapmaz. Hayallerinizdeki kötüyü boşuna buralara yazıp da klavyenizi eskitmeyin.
  Cevapla
 • Turan Üç Hilal 3 ay önce Şikayet Et
  Tek kelimeyle muhteşem yorum tebrikler agaa
  Cevapla
 • vah 3 ay önce Şikayet Et
  ingiltereden parasını öde gemileri alama abdden parasını öde uçakları alama almanyaya parasını öde denizaltıları alama. Bu ab abdden birşey satın almayalım. paramızı alıp siparişi teslim etmiyorlar paranın da üstüne yatıyorlar. Yunan ve yahudi istemiştir almanya teslim etmez o denizaltıları. Başımızın çaresine bakalım.
  Cevapla
 • Erkan 3 ay önce Şikayet Et
  Neyle bakacaksın ? Daha önce kaç tane denizaltı yaptın ? Kaç tane savaş uçağı ürettin ? Temel Kotil uçak için getirdiğimiz mühendislerden bizde hiç yok diyor. Nasıl yapacaksın o zaman tek başına bir savaş uçağını ? Hemde hiç yapmayıp birden böyle iddialı bir uçak projesini
  Cevapla
 • böyle 3 ay önce Şikayet Et
  rusya kendi uzay sistemimizi kurmamıza engel olmak için uzay işbirliği teklif ediyor. klasik sen yapma ben sana veririm, yaparım mantığı. almanya denizaltılarla ilgili teslimatı yapmıyorsa avustralyanın fransaya verdiği siparişleri iptal etmesi gibi siparişleri iptal edebiliriz ve tazminatta isteyebiliriz.
  Cevapla
 • Muhterem 3 ay önce Şikayet Et
  Hic bir gavur ulke bizim buyumemizi istemez.Cunku biz musluman ulkeyiz Bizle ortaklasa tekkif ediyorsa Rusya iyi bilin ki bizim cabuk yukselmemiizi istemiyor ve kendilerinin kontrollerinde olmamizi istiyorlar.Tabiki bu arada milyar dolarlarimizi araklamak istiyor Rusya.Denize düsen yilana sarilir mantigi.Abd den kaciyorz Rusyaya sariliyoruz.
  Cevapla
 • Muhterem 3 ay önce Şikayet Et
  Hic bir gavur ulke bizim buyumemizi istemez.Cunku biz musluman ulkeyiz Bizle ortaklasa tekkif ediyorsa Rusya iyi bilin ki bizim cabuk yukselmemiizi istemiyor ve kendilerinin kontrollerinde olmamizi istiyorlar.Tabiki bu arada milyar dolarlarimizi araklamak istiyor Rusya.Denize düsen yilana sarilir mantigi.Abd den kaciyorz Rusyaya sariliyoruz.
  Cevapla
 • Turan Üç Hilal 3 ay önce Şikayet Et
  Cumhuriyet tarihinde ve abd bize amborgo koyduğu yıllarda bizim büyük sanayilerimizi rusya kurmuştu biraz araştır kardeş acaba ruslar ne düşünüyor empati kuralım ; biz türklere yardım ediyoruz dev sanayi hamlelerinde yardımcı olduk ama onlar bize ( ruslara) karşı hep sert oldular hiç bir politikamız uyuşmuyor diyorlarmıki acaba .??
  Cevapla
 • Cihat 3 ay önce Şikayet Et
  Zekaya bak. Rusların 70 yıllık uzay tecrübesi var ve bu tecrübeyi paylaşmak istiyor. Daha ne istiyorsun. Bir işte ilerlemek istiyorsan önce mevcut sistemi öğrenir sonra kendin geliştirerek ilerlersin. Yoksa bu kafayla 100 yıl debelenir durursun
  Cevapla
 • HASAN 3 ay önce Şikayet Et
  kendi sistemimizi kurarken henüz daha ihtiyacımız olan teknoloji eksikliğimiz var biz abd den patriyotları teknolojisi ile istediğimiz için vermediler asıl abd sen yapma ben vereyim diyor ama rusya teknolojisinin de transferi ile s 400 leri verdi ve bu teknoloji ile suriyedeki harekat da rusyanın hava savunma sistemi panstir mobil sitemlerini biz teknolojisini s 400 ler sayesinde ögrenebildiğimiz için sihalarla keklik gibi avladık Abd nin artık türkiye ye karşı açıkdan açıga tüm emperyal saldırılarına karşı bir denge siyaseti olarak rusya ile iş birliği yapmamız elzemdir burada rusyanın art niyetli oldugunu düşünmeyin
  Cevapla
 • Zafer 3 ay önce Şikayet Et
  Hey gidi günler ,uzay nereee biz nere, hem de yerli uçağımız ,Sihamız olacak ha .Bunlardan bahsetseydik 70 lerde ,80 lerde ,ohoooo yüz fırın ekmek yememiz lazım derlerdi. Tek mevzumuz bu gün Demirel Ecevite ne diyecek,Ecevit ne cevap verecek, Kadayıfın altı üstü, Zehra Bebek doğdu, Zehra bebek büyüdü,Türkanın halleri . Yaz gelince "Türk erkekleri çok seksi" muhabbetleri, bu sene filancanın mayosu nasıl. Cotarelli ne zaman gelecek ,ne diyecek eziklikleri. Koskoca ülkeyi IMF nin memuruna muhtaç etmişlerdi.Bu günleri hayal bile edemezdiniz. Eğer ki bir hata yaparsa bu millet İstanbulu,Ankarayı ,İzmiri nasıl berbat ettiyse bu sefer tüm Türkiye aynı olur bilesiniz.
  Cevapla
 • Can 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'yi Rusya'ya ve İran'a karşı kışkırtıyorlar. Fondas medyaya bakın
  Cevapla
 • Asım 3 ay önce Şikayet Et
  Maşallah, Maşallah, Maşallah. Uygun dostlarla işbirliğine devam. Fasafiso srtatjük dostlara stop.
  Cevapla
 • Fatih 3 ay önce Şikayet Et
  Refis bu deniz altilari bizim muhendislerimizde yapar evel allah bunlar bilerek işi yavaşlatiyorlar gibi
  Cevapla
 • ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  acele olsaydı biz yapardık, demek ki acil değil. zaten acil olanları kendimiz yapıyoruz.
  Cevapla
 • bekir 3 ay önce Şikayet Et
  Sorun bidon ün boş olması. Kafa gitmiş sayıklıyor halüsinasyonlar görüyor tökezleyip düşüyor aptal aptal sırıtıyor abuk sabuk laflar ediyor alzheimer parkinson demans ne ararsan var iki lafı okuyamıyor eline verilen kağıttan. Bu nedenle kimseyle gorusturmuyorla. En son boris johanson ile görüşmeye kalktı rezil oldu. Nükleer bombaların çantası elinden alınıp kamalaya verilmiş bir iki aya görevden alinacak
  Cevapla
 • Namyelüs 3 ay önce Şikayet Et
  Batılı emperyalistler 1917 e kadar Rusya'yı Türkiye'ye karşı,İkinci dünya savaşından sonrada Türkiye'yi Rusya'ya karşı kendi çıkarları doğrultusunda kullanmışlardır.Türkiye ve Rusya işbirliği yapmadıkça batı emperyalistlerine karşı bir başarı elde etme şanşları yoktur.
  Cevapla
 • tzcn 3 ay önce Şikayet Et
  Almanya Amerika ne derse onu yapmak zorunda
  Cevapla
 • Selim 3 ay önce Şikayet Et
  He he Almanya ABD’nin kölesi. Bunu sizden başka kimse söylemiyor. Madem öyle niye ABD’ye rağmen Kuzey akımı projesine girip Rusya’yla yakınlaşıyorlar ? Niye ABD’ye rest çekiyorlar ? Zaten siz hala 1914 kafasında olduğunuz için Almanya’ya dost gözüyle bakıyorsunuz. O yıllarda bile Osmanlı ordusu İngilizlere cephede kaybetti diye Berlin’de adamlar sevinçten göbek attılar. Akif’in anekdotlarına aç bak. Hatıraları var Almanya’ya giden heyetin
  Cevapla
 • İmza atmayın 3 ay önce Şikayet Et
  Rusya milyar dolarlar da verseniz size bir tarafı kasten tuzaklı olmayan tek bir silahı vermez. Siz de onu anca en kritik savaşın en kritik zamanında fark edersiniz. Veya ABD gibi parçasını füzesini sarf malzemesini vermez ileride. Veya güncelleyemezsiniz işte aynı F16daki gibi. 1 satır yabancı yazılım bile varsahangi gavur ülke olursa olsun o ürünü asla almamalıyız savunma sanayinde. Baykardan Selçuk bey biliyor bunları niye ona danışılmıyor bu Rusyadan silah alma olayı. Gidip alman denizaltısı rus uçağı vs almak akıl karı değil en ufacık çipteki yazılım ve tasarım sizin değilse. Yerli yüzbinlerce mühendisimiz yapamıyorsa yapan bilen 1 tane emekli mühendis bulun yurtdışından parayla.
  Cevapla