TÜM YORUMLAR
İsmini dahi duymadığı yere 182 bin lira borçlu çıkınca şoke oldu
GÜNCEL
İsmini dahi duymadığı yere 182 bin lira borçlu çıkınca şoke oldu
YORUMLAR 7
 • Yakup 3 ay önce Şikayet Et
  Sahte işyerinde fiilen çalışmadığı halde dışarıdan düşük prim ödeyerek emekli olmuş. Ödediği prim kuruma değil dolandırıcılara gitmiş. Sgk da kaplumbağa hızıyla çalışmış 7 yıl sonra maaşı iptal etmiş. Nerden bakarsanız bakın iki işlemde yanlış. Tüm sgk memurları yattığından whatsappla özel yağlı iş takip ettiğinden bu işlerde böyle don lsstiği gibi 8 10 sene sonra ortaya çıkıyor. 657 liler çalışmıyoooooor. Sgkda 3 memurun işini 1 stajer öğrenci yapıyor. Onlar laklakta. Neden Ticaret Meslek liselerinin tüm öğrencilerini kamu kurumları stajyer olarak kendileri alıyor. Sgk memurları yatsın diye
  Cevapla
 • aaa 3 ay önce Şikayet Et
  tanımadıkları insanı neden sigortalı yapsınlar.
  Cevapla
 • Ehlibeyt 3 ay önce Şikayet Et
  teyze simdi magduriyet kasiyor ama uzmanlar inceleme yapip oyle karar verirler. Hem sgk dan hem de bagkurdan emekli olmak istemis 2 yerden sgk yi halletmis sanirim oradan gelen paradan bagkur yatirmis. 2 yerden ayni anda olmaz teyze malesef sen haksizsin simdi bilgiler calindi deme adam deli mi 8 ay senin primini yatiracak birine yaptirmisindir
  Cevapla
 • Tasdoven 3 ay önce Şikayet Et
  Farkında olmadan bazen iki sigorta sistemi arasında sorun çıkabiliyor. Bağkur ile SSK arasinda sürekli olur. Babamın da başına gelmişti. Ama bu durum emekli olmadan belli olmuştu. Maaş alırken ortaya çıkması ilginç yada başka bir durum var.
  Cevapla
 • misafir 3 ay önce Şikayet Et
  ,Doğru adamsan başına yanlış iş gelmişse devlete doğrusunu anlatana kadar düzeltene kadar göbeğin çatlar, yanlış adamsan devlet sana yardım eder. Burada bunun tersi olması gerekmiyor mu?
  Cevapla
 • ben 3 ay önce Şikayet Et
  Allah, dolandırıcıları, yalancıları kahretsin. zavallı kadıncağıza Allah yardım etsin.
  Cevapla
 • Sultan Alparslan 3 ay önce Şikayet Et
  Bilgilerini birileriyle paylaşmış da olabilir. Hepimiz insanız. bu kadının madur olmasına seyircimi kalacak devletin organları. Kafidın açıkça dolandırıcı çetesine dşmüş işte. Gerekenin yapılıp kadının emekli maaşının tüm kayıplrıyla beraber kendisine iade edilmesi lazım.
  Cevapla