TÜM YORUMLAR
MHP 'kazandık' dediği vekili kaybetti
Partiler
MHP 'kazandık' dediği vekili kaybetti
YORUMLAR 11 TÜMÜ
 • ahmet müderrisoğlu 9 yıl önce Şikayet Et
  şukru baş. al sana gerçek, bilal macit az evvel mazbatsını aldı
  Cevapla
 • ali ateş 9 yıl önce Şikayet Et
  bu genç vekilin. akp listelerine kimin önerisiyle konulduğunu bilenler il seçim kurulunun başka bir karar verme şansının olmadığınıda bilirlermi dersiniz.kaldıki gümrük oylarının nasıl dağıtılacağı bir arkadaş tarafından açıklanmış.
  Cevapla
 • ahmet müderrisoğlu 9 yıl önce Şikayet Et
  550+1 olsunda sevinsinler. yazık ya bu mhp liler bir vekil için çok ağladılar, acaba bu dönemlik koltuk sayısı 551 olsa:)
  Cevapla
 • sukru bas 9 yıl önce Şikayet Et
  ::. akp toplam gümrüklerden 74.761 oy aldı. mhp gümrükler 9855 oy aldı. fark 64906 oy. bu rakamı geçerli oy sayısına göre 1.bölge payını ayıralım. yukarı yuvarlama yaparak 3800 oy düşer. bu 3800 oyu 16 milletvekiline bölelim. 237 oy yapar. partizanlık yapmayın hesap yapın. farkın kapanması imkansız. bugün birçok haber hatası yapıldı. ysk sayfası açık bakabilirsiniz. burada yaptığım hesabı anlamayanlar olabilir. onlar kendi bildiklerini bilmeye devam etsin. gerçekler bu hafta ortaya çıkar.
  Cevapla
 • sukru bas 9 yıl önce Şikayet Et
  ::. sanki kadıköydeki timsah yürüyüşü tekrar yapılıyor. sabah ysk nın yayınladığı listede mhp 258bin oy almıştı. öğleden sonraki listede 260335 kişi mhp.nin, 1386429 kişi ise akp.nin. mhp adayı 379 oy fazlası ile seçilmiş bulunuyor. ysk sayfasına bakabilirsiniz.
  Cevapla
 • seniha kazancı 9 yıl önce Şikayet Et
  YSK kararı. YSK gurbetçilerin oy kullanmasını zorlaştırmasaydı ak parti en az 15 vekil daha kazanırdı.
  Cevapla
 • FORZA251905 9 yıl önce Şikayet Et
  BİRŞEY BİLİYORKİ KONUŞIYOR FORZA251905 :)). bu haber ilk çıktığında mhp geççti denildiğinde ben ne demişştim burda gümruk oyları dağılımı yapıldığı an akparetiye geçecek tüm akpartililerin içi rıhat olsun dememişmiydim ibrahim ama bunu bır siyasi partinin bilmemesini kınamıştım
  Cevapla
 • MAHMUT ŞEVKET PAŞA 9 yıl önce Şikayet Et
  pkk lı olmak. ysk gitsin pkkklılara yolu acsın.tabiki ysk ya kaldıysa yada onun il uzantısına ne beklyordukki.
  Cevapla
 • Muhammet KÜÇÜKAKÇALI 9 yıl önce Şikayet Et
  Sevinme şekilleri ilgnçti. İlk oy sayımında zaten bu vekil çıkmıştı. İtiraz sonrası mhp li vekil çıktı. Ak parti itirazı sonucunda ilk haline döndü. Mhp lilerin bir vekil artırdıklarına sevinmelerine diyebilecek hiçbirşey yok. Ancak onlar bir vekil artırdıklarına değil Ak partiniin milletvekili sayısının bir azalmasına sevindi. İşte bu gerçekten zavallıcaydı... Üstelik sadece onlar değil diğer üçüz kardeşleri de sevinmişti. Yazıııık.
  Cevapla
 • DELİ BALTA 9 yıl önce Şikayet Et
  dadaş tarzı :). bir vekilimiz arttı vessalam
  Cevapla
 • lf84 9 yıl önce Şikayet Et
  daha ilk dakikada fanatikleri burda sevinç çığlıkları atmıştı. sanki bir türk takımı bir avrupa takımına gol atmıştı. öyle bir heyecanla bir vekil kazandık diye yorum yazmışlardı. geçmiş olsun.
  Cevapla