TÜM YORUMLAR
Memur zamlı maaşını 2012'de alacak
EKONOMİ
Memur zamlı maaşını 2012'de alacak
YORUMLAR 21 TÜMÜ
 • ali erdem 8 yıl önce Şikayet Et
  hakkımı helal etmiyorum. memurum 12 saat çalışıyorum hukumet igneden iplige zam yaptı ama memura gelince cebinde akrep var bir memur olarak akp ye ve devlete hakkımı helal etmiyorum
  Cevapla
 • yaşar Gürakan 8 yıl önce Şikayet Et
  Memurların Memur Sen i Var!. Hükümet için memurlar önemli değil! Çünkü onların Memur Sen i var! Hükümet ne yaparsa yapsın Memur Sen ne yapar eder Memurları Hükümete kanalize eder!
  Cevapla
 • hasangulten 8 yıl önce Şikayet Et
  hepsi yalanmış. anayasa refarandumundan önce memura,işçiye,emekliye yapılan vaatlerde fil fare doğuruyor. işçi emeklisiyim,800 tl maaşım var.başbakanımızın refarandumdan önce söylediği BÜTÜN EMEKLİLERİN intibakla maaşlarını çoğaltacağız,ve AKP yi destekleyen basın ve tv lerin en düşük emekli ssk lı maaşı 1200-1400 tl olacak yalanlarına kanarakrefaranduma EVET dedim. peki sonra ne oldu,refarandum 2000 öncesini kapsayacak dendi,oda 100 -200 tl artışla. bunu refadandumdan önce deseydiler ya.
  Cevapla
 • ilhan METİNOĞLU 8 yıl önce Şikayet Et
  muhalefete pirim. Hükümet bu hususta uyanık olmalı.Milyonlarca memuru küstürmek,bir yana muhalefetinde isteği bu olmalı ki,memur hükümete iyi gözle bakmamalı.Sayın yetkililerin kendileri bilirler.Muhalefete pirim vermek acaba doğru mu?
  Cevapla
 • ömer faruk çelebi 8 yıl önce Şikayet Et
  gerçekten ilginç.... 12 Eylül 2010. referandumdan toplu sözleşme çıktı. ama bir yıldan fazla zaman geçti hala yasa hazırlanamadı. bu nasıl bir iş anlayan beri gelsin.
  Cevapla
 • yavuz sentürk 8 yıl önce Şikayet Et
  sayin ba$bakanim. öncelikle tekrar gecmi$ olsun.. sonrasinda da sen nasil böyle bir hata yapabilirsin? biz sanada güvenmiceksek kime güvenecez.. burdan hem ba$bakanimiza hemde cumhurba$kanimiza sesleniyorum, hemen bu $ike yasasini yok edin.. dualar bedduaya döner bunu bilmi$ olun!!!!!
  Cevapla
 • orhan koksal 8 yıl önce Şikayet Et
  seçimlerde oyu onlardan isteyin. Türk sporu (futbul özellikle) bu yasadan sonra şaha kalkar. Bir kaç kişiyi kurtaralım diye jet hızıyla geçip gitti. İnsallah Cumhurbaşkanı onaylamaz. Eğer Cumhurbaşkanı da onaylarsa başta AKP kendi kalesine doksandan GOL atmış olur. Yerel ve genel seçimlerde bir kaç kulup başkanı ve taraftarının oyu yeter onlara.
  Cevapla
 • kadir sert 8 yıl önce Şikayet Et
  maaşları verdiklerine dua edin. korkum odur ki sayın akp liler memura maaş yok terör mağduru kadeşlerimize hibe edin demediler bu bile çok büyük lutuf bence ALLAH razı olsun akp lilerden.kardeşizya hergün polise askere taş ve mermi atan kardeşlerimiz varken onlar terör mağduru olmuşken siz maaştan bahsediyorsunuz çok ayıp bize ve size
  Cevapla
 • ALAİ KOC 8 yıl önce Şikayet Et
  MİLLET DE SANDIKTA YAVAŞ KALACAKTIR...VEKİLLER GİBİ... Nedir bu yani?Şike suçlularınıbir an evvlel tahliye için ceza indirim kanunu çıkıveriyor bir dakikada.Ama iş gariban memurun alınterini ödemeye gelince...Hadi bakalım kolay gelsin.Çektiren çekerrrr....
  Cevapla
 • Ertan YILMAZ 8 yıl önce Şikayet Et
  .............. ............ düsturunca ak partili olarak bu yasanın neden çıkmadığını anlamıyorum. ak parti yetkilileri kimseyi inşallah mağdur etmezler diye düşünüyorum. bazı yorumcuların hep ak partinin iyisinide kötüsünü zaten eleştiriyorlarda. kendi zihniyetlerini hiç eleştirdiklerini görmedim. ........
  Cevapla
 • Ahmet Kemal 8 yıl önce Şikayet Et
  bu şike yasası. bu şike yasası öyle midemi bulandırdı ki hani siyaset kurumuna güveneyim dedim biraz, hepsini tarumar etti..düşünün üç beş kişi toplanıyor, bir yasa lazım diyorlar sonra meclis hemen yasalaştırıyor...sonra birileri tutuklanıyor aman bu yasa bize dokundu diyorlar yine üç beş kişi toplanıyor aman değiştirin diyorlar yasa şak diye değişiyor...olmaz ağalar olmaz...bu meclis iş adamlarının, bürokratların, tüccarların, külüp başkanlarının ve zengin ahalinin meclisi değil... bu meclis fakir fukararnın ülkeyi oluşturan büyük bir yığın garip halk kitlesinin meclisi...beni sukutu hayale uğrattınız..meclisimi böyle oyuncağa çevirmeye hiçbirinizin hakkı yok...ve dahi oyumu ve hakkımı helal etmiyorum...midem bulandı...
  Cevapla
 • Muğdat DURMAZ 8 yıl önce Şikayet Et
  ŞİKE CEZASINI KISALTANLARI KINIYORUM. Yalvarıyorum cumhurbaşkanım imzalama. İnsanların gururu ile oyna dünyanın parasını çal ondan sonra beraat et vicdanı olacak insanın kaldıracağı bir yük değil.
  Cevapla
 • mustafa acar 8 yıl önce Şikayet Et
  memur dediğin nedir?. altı üstü 2 milyon insan, aileleriyle yaklaşık 10 milyonluk bir kitledir. memleketin bu kadar meselesi varken, mesela şike yasası, mesela bedelli gibi. hepsi hepsi 10 milyonu ilgilendiren bir yasanın ne önemi var canım? acelesi yok, bir dahaki seçimlere kadar yetiştirirler.
  Cevapla
 • yaşar Gürakan 8 yıl önce Şikayet Et
  Bahçeli nin Yüzünden. Bütün bunlar Devlet Bahçelinin yüzünden oluyor! Yoksa hükümetimiz sağolsun memuru çok sever! Bahçeli her zaman olduğu gibi yine Memur Zammınada muhalefet ediyor hükümetimiz memura zam yapamıyor! Ne zaman ki MHP baraj altında kalır Bahçeli dider o zaman hükümetimiz memuru ihya edecek zaömlar yapar!
  Cevapla
 • Allahın Aslanı 8 yıl önce Şikayet Et
  SUÇ TAMAMEN CHP VE MHP DE. Bu konuda hiç kimse hükümete AK Partiye suç bulmasın.Tüm suç her zamanki gibi CHP ve MHP nindir.AK Partinin gündem belirlemek kanunu tek başına geçirebilecek çoğunluğu yokki.AK Parti çırpındı durdu bedelli ve şikeciler kanunundan önce bu garip gureba memurun işini halledelim diye ama nafile.Bu zengin çocuklarının partileri yokmu CHP ve MHP illede şikeci yasası ve bedelli çıkacak memuru sallama diye hükümete baskı yaptı.Hükümette ne yapsın eli mahkum istemeye istemeye önceliği o yasalara verdi.Ah bu CHP ve MHP yokmu ahhhh.
  Cevapla