Arda Turan için flaş Brezilya iddiası!

Arda Turan'ın Brezilya'da menajerlik yapan bir şirketle anlaşma yaptığı ve kendisinin Palmeiras ile Flamengo'ya önerildiği kaydedildi.

ABONE OL
GİRİŞ 14.01.2020 23:33 GÜNCELLEME 14.01.2020 23:33 AVRUPA LİGLERİ
Arda Turan için flaş Brezilya iddiası!
Arda Turan için flaş Brezilya iddiası!

Başakşehir ile olan sözleşmesini fesh eden Arda Turan için Brezilya'dan sürpriz bir iddia geldi.

O Globo'nun haberinde, Arda Turan'ın Savio, Guilherme Siqueira ve Marcos Marinho isimli iş adamlarının şirketi "You First Sports" isimli şirketle menajerlik sözleşmesi imzaladı. Bu anlaşmanın ilk adımı olarak da Arda Turan'ın Flamengo ve Palmeiras'a önerildiği kaydedildi.

Arda Turan'ın yıllık ücretini karşılayabilecek kulüpler arasında Flamengo ve Palmeiras'ın olduğu söylenirken haberde ayrıca bonservis bedeli ödenmeden yapılacak bu tip bir transferin cazip olabileceği kaydedildi.

You First Sports isimli menajerlik şirketinin sahiplerinden Guilherme Siquera ise yaptığı açıklamada, "Arda'nın transferi konusunda yetkimiz var. Zamanı gelince kulüplerle konuşacağız" ifadelerini kullanmakla yetindi.

Arda Turan'ın Brezilya futbol dünyasına attığı bu adıma ise Atletico Madrid'den takım arkadaşı Filipe Luis'in ön ayak olduğu belirtiliyor. Brezilya kulüpleri için Arda'nın alacağı ücret ülkenin en yüksek ücreti olmasa da her kulübün alabileceği çapta bir isim olmadığı kaydediliyor. (Sporx)

 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR