Ali Koç'un ilk kupası! O isme büyük jest

Fenerbahçe Kulübü Ali Koç, başkanlığı döneminde takım sporlarındaki ilk şampiyonluğunu erkek basketbol takımıyla yaşadı.

ABONE OL
GİRİŞ 14.06.2018 00:05 GÜNCELLEME 14.06.2018 00:06 Basketbol
Ali Koç'un ilk kupası! O isme büyük jest
Ali Koç'un ilk kupası! O isme büyük jest

Mazbatasını 1 hafta önce alarak göreve başlayan Koç, Fenerbahçe Doğuş'un şampiyonluğuna tanıklık etti.

Karşılaşmayı salonda takip eden Koç, şampiyonluk mutluluğunu taraftarlarla yaşadı. Taraftarlar da yeni başkanlarına büyük sevgi gösterilerinde bulundu.

 

 

Ali Koç'dan Ozan Balaban'a jest

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, kulübün basketboldan sorumlu eski asbaşkanı Ozan Balaban'ı şampiyonluk kupasını kaldırmak için kürsüye davet etti.

Eski başkan Aziz Yıldırım'ın yönetiminde yer alan ve yaklaşık 3 yıl basketbol takımında sorumlu olan Balaban, başarılarında pay sahibi olduğu Fenerbahçe Doğuş'u saha içi koltuklarından izleyerek destekledi.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen kupa törenine Koç, Balaban'ı da çağırdı. Balaban, şampiyonluk fotoğrafının içinde yer aldı.

ETİKETLER

YORUMLAR 4
 • nevşehirli 2 yıl önce Şikayet Et
  devamı gelir inşallah
  Cevapla
 • Turan 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar henüz Aziz in kupaları Dur hele
  Cevapla
 • Selim 2 yıl önce Şikayet Et
  Beşiktaşlıyım ama Ali KOÇ iyi ki fenerin başında.. Kendi takımım kadar takip eder oldum.. İnşallah bütün başkanlar bir araya gelir de birgün, deneyimlerini iyilerini kötülerini paylaşarak Türk futboluna katkıda bulunurlar.. Türk futboluna lig atlatırlar.. Sportmenlik çerçevesinde ve aşırı fanatiklikle birbirine sözel ve fiziksel saldırıda bulunan taraftarları kardeş yaparlar...
  Cevapla
 • KanuniTR 2 yıl önce Şikayet Et
  Ali Koç'un derken ?!!!!
  Cevapla
 • hakan 2 yıl önce Şikayet Et
  kusura bakmayın o kupa Ali koçun değildir.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR