Sergen Yalçın ile anlaşmaya varıldı!

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın ile Başkan Ahmet Nur Çebi'nin yer aldığı toplantıda 2+1 yıllık kontrat için görüş birliğine varıldı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.02.2021 09:49 GÜNCELLEME 23.02.2021 09:49 Beşiktaş
Sergen Yalçın ile anlaşmaya varıldı!
Sergen Yalçın ile anlaşmaya varıldı!

Siyah-Beyazlılar’da son haftalarda kulüp gündeminin üst sıralarında yer alan Sergen Yalçın’ın yeni sözleşme konusunda dün ilk görüşme yapıldı. Dün öğle saatlerinde yapılan antrenmanın ardından Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerle biraraya gelen Yalçın, teklifi dinledi. Beşiktaşlı idareciler, 2+1 yıllık yeni kontrat ve 8 ile 10 milyon TL arasında değişen maaş teklifini hocaya iletti. Konuyla ilgili olarak resmi adım atılması sebebiyle mutlu olan Yalçın, yeni sözleşme için Başkan Çebi ve yönetimle fikir birliğine vardı.

‘İmzayı atmaya her zaman hazırım’

Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantının finalinde söz alan Sergen Yalçın, “Ligin en iyi futbol oynayan takımıyız. Bu oyunumuzu şampiyonlukla taçlandırmamız şart. Sezon sonuna kadar futbolcuların primlerini ve ödemelerini eksiksiz yapalım. Belirlenen şartlarda ben imzayı atmaya her zaman hazırım” ifadelerini kullandı. İlk görüşmeden pozitif havayla ayrılan tarafların, ilerleyen süreç içerisinde tekrar bir araya girip anlaşmaya resmiyet kazandırması bekleniyor. (Fanatik)

ETİKETLER

YORUMLAR 1
 • Ramazan 1 hafta önce Şikayet Et
  Kim ne derse desin sergen hocam beşiktaş 'ın çocuğu simdi ise beşiktaş 'ın T.D bu sözleşme 4+1 yapılmalı
  Cevapla
 • yusuf 1 hafta önce Şikayet Et
  Kanımı akıtsan şu akar bu akar,doğma büyüme bu takımlıyım derler,milyonlara imza atarlar..! arkadaş,madem sevdiğin,kendi ailen dediğin takıma iza atıyorsunuz,niye milyonlar istiyorsunuz..?..hiç üçyüz beşyüze imza atanı görmedim..beşyüzbin verelim deselerdi kulübü terkederdi..!
  Cevapla
 • sonsöz 1 hafta önce Şikayet Et
  Asırlık bir kulübüz, Sergen dese ki 300, 500 alacağım yine de hakkının fazlasını verilmesi gerekir. Ne kadar borç olsa da büyük paralar dönüyor ve kazanılıyor, Hangi dönem büyük takımların borçları olmadı veya hangisinin yok. Bize parada fedakarlık yapacak değil gönülden bağlı insanlar gerek.
  Cevapla
 • Ramazan 1 hafta önce Şikayet Et
  Her işin bir hakkı var. Kişi sevdiği işi istediği yerde yapıyor diye hakkını mı istemesin
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR