Bahar düğünleri için dekorasyon önerileri

Bahar mevsimine girmeye yakın olduğumuz şu dönemde, düğününüzü bahar aylarına uygun bir konsep ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sizlere bir bahar düğünleri için dekorasyon önerileri listesi hazırladık. Düğünlerinizi bir prenses masalına dönüştürecek olan bu bahar dekorasyonları, eminiz sizin de oldukça hoşunuza gidecek. İşte bahar düğünleriniz için uygulayabileceğiniz bahar düğünleri için dekorasyon önerileri.

ABONE OL
GİRİŞ 05.04.2019 08:10 GÜNCELLEME 05.04.2019 08:41 Dekorasyon
Bahar düğünleri için dekorasyon önerileri
Bahar düğünleri için dekorasyon önerileri

Bahar dönemine girmiş bulunmaktayız. Evlilik sürecini bu döneme getirmiş olanların hayalinde birçok fikir mevcut ve çoğunluk da bahar düğünü konseptine yöneliyor. Peki bahar düğünleri için nasıl bir dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz? Düğününüzü gerçekleştireceğiniz mekanlarda, bahar atmosferini nasıl yansıtabilirsiniz?

Çiçekler, farklı tonlarda masa örtüleri ve ağaçlarınıza takabileceğiniz dekoratif ürünler... Sizler için bahar düğünleri için dekorasyon önerileri başlığı altında bir dekorasyon listesi hazırladık. Heyecanınız yerindeyse başlayalım. 

bahar düğünleri dekorasyonu

Gelin ve damadın oturacağı masayı, pembe vb. tonlarla bezenmiş uzun örtülerle kaplayabilirsiniz. Yazın bahçelerimizde kullandığımız beyaz tonlu sandalyeler, ve bu masaya eşlik eden bahar çiçekleri. İşte masanız hazır.

Bahar düğünleri dekorasyonu

Misafirleriniz içeri giriş yapıyor, haydi onları karşılayalım. Ama nasıl? Bizim bir önerimiz var. Ağaç dallarından hazırlanmış dekoratif bir kapı ve üzerine masanızın örtüsüne uygun olarak hazırlanmış tüller ve üzerine eklenmiş çiçekler. Bahar düğününe giriş kapınız hazır. 

Bahar düğünleri dekorasyonu

Ama eğer ki kapınız zaten hali hazırda varsa o halde misafirlerinizi karşılayacak kapı süslerini tercih edin. Tıpkı görselde olduğu gibi. 

Bahar düğünleri dekorasyonu

Haydi şimdi masalarımızı hazırlayalım. Bu sefer gelin masasından farklı bir ton seçelim. Bu renk kombini yapmanızı sağlar. Üzerine isteğe göre gelin masasının örtü rengiyle aynı eşitlikte olan bir örtü serebilirsiniz. Minik vazolar içerisinde kullanacağınız çiçekler, masanızın da sadeliğini alacaktır.

Bahar düğünleri dekorasyonu

Son zamanlarda moda olan eski fotoğraflardan slayt hazırlama geleneğini, ağaç dallarına takılmış olan çerçeveler içerisine eski fotoğraflarınızı koyarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bahar düğünleri konsepti