Küstah değerlendirme! Erdoğan, Putin ve Trump...

Almanya’da Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) lideri ve Avrupa Parlamentosu eski başkanı Martin Schulz, Erdoğan, Putin ve Trump hakkında küstah bir değerlendirmede bulundu.

ABONE OL
GİRİŞ 24.06.2017 17:52 GÜNCELLEME 24.06.2017 18:15 DÜNYA
Küstah değerlendirme! Erdoğan, Putin ve Trump...
Küstah değerlendirme! Erdoğan, Putin ve Trump...

Detay Haber / Haber7.com

Almanya’da Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) lideri ve Avrupa Parlamentosu eski başkanı Martin Schulz, Avrupa Birliği’ni Türkiye, Rusya ve ABD'ye tepki göstermeye davet etti. Bu ülkelerde demokrasinin zayıfladığını savunan Schulz, "bu ülkelere sert tepki verelim" dedi.

"OTOKRATİK YÖNETİCİLER"

Küstah açıklamalarıyla haddini aşan Alman lider, bu üç ülkede liderlerin "otokratik yöneticiler" gibi davrandığını söyledi.

"AVRUPA'YI GÜÇLÜ HALE GETİRMELİYİZ"

AB'nin çökmeye başladığının farkında olan Schulz, şu ifadeleri kullandı: "Avrupa’yı canlandırmak ve daha güçlü hale getirmek önemli. Bu sadece sözlerle değil, somut politikalarla yapmalıyız. G20’de otokratik yöneticiler gibi davrananlar var: Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ve ABD Başkanı Trump."

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 98 TÜMÜ
 • hasan 3 yıl önce Şikayet Et
  siz avrupalıları eskiden olduğu gibi ayak öptüreceğimiz günler yakın.
  Cevapla
 • keno 3 yıl önce Şikayet Et
  6 milyon vatandasin avrupada,bos bos konusuyon..
  Cevapla
 • gerçek vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  bu adam yahudi ve yahudi çıkarları dünyada sıkıntıya girdimi sinyal çakıyor normaldir...
  Cevapla
 • Halil 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu adam bu gucu nerden buluyor..tek guc var,siyonizm,Israil yanliligi,demekki bu adami konusturuyorlar..Sen kimsin dunya liderleri hakkinda konusacak..Arkadaki guc kim ona bakmak lazim..
  Cevapla
 • Gezgin 3 yıl önce Şikayet Et
  Yahudi Martin Schulz avrupadaki bütün yahudiler gibi, bir Müslüman düşmanı. Üye olduğu, SPD denilen alman sosyalis partisi de bir, çoğunluğu yahudileren oluşan ve yahudilerden özür dileme partisi olarak 2.Dünya harbinden hemen sora kurulmuştur. Onlardan ne beklenir ki?
  Cevapla
 • A.B Çöküyor 3 yıl önce Şikayet Et
  Kafasına KİPPA takıp Yahudi Hahamlar huzurunda,bir SİNAGOG'da İsrail'e biat ettiğini açıklayan haberi bir kaç ay önce NTV haberde izledim.Bunun Yahudiye karşı asla gıkı çıkamaz.Küresel sermaye elinde esir durumunda Almanya...1944'den beri.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR