ABD'den Suudi Arabistan'a sürpriz Kaşıkçı teklifi!

Geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra bir daha haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı ile ilgili açıklama yapan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, "Suudilerin yardım talep etmesi halinde, ABD, Türkiye'ye FBI ekibi göndermeye hazır" dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 10.10.2018 15:20 GÜNCELLEME 10.10.2018 15:46 DÜNYA
ABD'den Suudi Arabistan'a sürpriz Kaşıkçı teklifi!
ABD'den Suudi Arabistan'a sürpriz Kaşıkçı teklifi!

ABD Başkan Yardımcı Mike Pence, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra haber alınamamasına dair, "Suudi Arabistan yardım isterse, Türkiye'ye, FBI heyeti gönderebiliriz" teklifinde bulundu.

Suudi reformistler için önemli bir platform olan Al Watan gazetesine büyük katkıda bulunan ve Ortadoğu'nun en etkin gazetecilerinden biri olarak bilinen Washington Post Yazarı Kaşıkçı, 2 Ekim'de Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğuna gitmiş, kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 299 TÜMÜ
 • toto 1 yıl önce Şikayet Et
  anlamadım. kim yardım talep ederse diyor
  Cevapla
 • mahir acar 1 yıl önce Şikayet Et
  senin FBİ YESİNLER BİZDE MİT var önünden ye altından siz çıkarsanız şaşmam
  Cevapla
 • hasibe şahbaz 1 yıl önce Şikayet Et
  fbı ajanlarını da biz de türkiye alırdık artık buyrun gelin istediğiz gibi cirit atın derdik abd türkiye ye girmek için ne numaralar döndürüyor ya bizim mit cözer hiç gerek yok
  Cevapla
 • bülent 1 yıl önce Şikayet Et
  siz bulaşmayın yeter, bulaştığınız şeyi berbat etmekte üstünüze yoktur
  Cevapla
 • kılıç 1 yıl önce Şikayet Et
  FBI İstanbula getirme oyunuda olabilir birde türkiye değil uşakları istese gelirmiş ler türkiye muz cumhuriyeti değil sizde bunu anlayacaksınız
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR