Gözaltına alınan dünyaca ünlü şarkıcı serbest bırakıldı!

Fransa'nın başkenti Paris'te tecavüz suçlamasıyla gözaltına alınan ABD'li şarkıcı Chris Brown, sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.01.2019 09:00 GÜNCELLEME 23.01.2019 11:55 DÜNYA
Gözaltına alınan dünyaca ünlü şarkıcı serbest bırakıldı!
Gözaltına alınan dünyaca ünlü şarkıcı serbest bırakıldı!

Fransız emniyet yetkilileri, Brown ve 2 kişinin, bir kadının şikayeti üzerine dün başkent Paris'te gözaltına alındıklarını açıklamıştı.

 

 

SERBEST BIRAKILDI

Paris Savcılığı'ndan yapılan açıklamada, Chris Brown'nun herhangi bir kefalet ücreti ödemediği belirtildi. Açıklamada ayrıca Brown ile ilgili soruşturmanın sürdüğü de kaydedildi.

 

 

Fransız haber ajansı AFP'ye göre, Brown'un avukatı Raphael Chiche ise müvekkilinin masum olduğunu söyledi. Avukat Chiche, Brown'un, kendisine iftira atanlar aleyhine dava açmak istediğini de belirtti.

HAKKINDAKİ TECAVÜZ İDDİALARI

24 yaşındaki bir kadın, Chris Brown'un 15 Ocak'ta Paris'te bir otelin suitinde kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ediyor.

Adı açıklanmayan kadının polise, Brown'la kent merkezinde Champs-Élysées (Şanzelize) Bulvarı'nda bir gece kulübünde tanıştıklarını, daha sonra birlikte otele gittiklerini ve şarkıcının kendisine tecavüz ettiğini söylediği bildiriliyor.

Fransız medyası, Brown'ın koruma görevlisinin ve bir arkadaşının da gözaltına alındığını duyurmuştu.

Bu iki kişinin durumları henüz bilinmiyor.

Chris Brown, 2009 yılında o dönemde kız arkadaşı olan Barbadoslu şarkıcı Rihanna'ya aracında saldırdığını kabul etmişti.

Brown'un bu davayla ilgili olarak, gözetim altında tutulmak koşuluyla şartlı tahliye süresi 2015 yılında sona ermişti.

Amerikalı şarkıcı 2016 yılında da, polise kendisini silahla tehdit ettiğini söyleyen bir kadına saldırdığı şüphesiyle gözaltına alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştı.

KAYNAK : BBC Türkçe

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR