Venezuela'da şoke eden gelişme!

Darbe tehdidinin ortadan kalktığı Venezulea'da sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kendisini Venezuela’nın geçici devlet başkanı ilan eden Juan Guaido’nun Venezuela’nın ABD Büyükelçisi olarak atadığı Carlos Vecchio göreve başladı.

ABONE OL
GİRİŞ 25.05.2019 00:48 GÜNCELLEME 25.05.2019 01:00 DÜNYA
Venezuela'da şoke eden gelişme!
Venezuela'da şoke eden gelişme!

Kendisini Venezuela’nın geçici devlet başkanı ilan eden Juan Guaido’nun, Venezuela Büyükelçisi olarak Washington’a atadığı Carlos Vecchio büyükelçiliğin kontrolünü devraldı.

Vecchio, ilk iş olarak ise ‘Buradaki çalkantıları sona erdi. Çok yaşa Venezuela’ mesajının yer aldığı ve Venezuela bayrağının da yer aldığı bir pankartı binaya astı.

Diplomatik merkezin ikinci katındaki pencerelerden birinden sarkıtılan pankart asılması sırasında Vecchio, “Yaşasın özgürlük, özgür Venezuela" sloganı attı. Ayrıca sosyal medyadan açıklama yapan Vecchio büyükelçiliğin merkezinde önemli zararlar meydana geldiği aktardı.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 54 TÜMÜ
 • oraloğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  nasihay: demokrasi,, sende yok ki,,,, peki ne diye konuşuyorsun bu şeklde... sen seçilmedin ki,, USA nın bir isteğisin sadece..bilgilerinize. müşahade yakin ehlinden.
  Cevapla
 • sosyolog 1 yıl önce Şikayet Et
  Ekremdüzü Guidoğlu ne yapmaya çalışıyor sanıyorsunuz...
  Cevapla
 • Yıldırım 1 yıl önce Şikayet Et
  Satılmış köpek guadio
  Cevapla
 • ülkem benim 1 yıl önce Şikayet Et
  abd bir tane soytarı it bulmuş oynatıp duruyor. ortalığa salıp havlatıyor itini. bir gün ümüğünü sıkarlar umarım bu abd itinin.
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  abd ülkenize bir çöksün o zaman özgürlüğü görürsünüz
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR