ABD Başkanı Donald Trump, Japonya'da

ABD Başkanı Donald Trump, Yeni Japonya İmparatoru Naruhito´nun ilk resmi misafiri olarak ziyarette bulunmak üzere Japonya´ya gitti.

ABONE OL
GİRİŞ 25.05.2019 17:29 GÜNCELLEME 25.05.2019 17:30 DÜNYA
ABD Başkanı Donald Trump, Japonya'da
ABD Başkanı Donald Trump, Japonya'da

ABD Başkanı Donald Trump ve Melania Trump, Tokyo ile ilişkileri güçlendirmek için düzenlenen ziyaret kapsamında Japonya´da. Japonya Başbakanı Shinzo Abe´nin, Trump´ın ziyareti kapsamında imparatorluk sarayında bir akşam yemeği vereceği belirtildi. 

 

Ayrıca, Trump´ın Japonya´da iş adamları ile görüşeceği belirtilirken; Pazar günü Abe ile golf oynayıp, bir sumo turnuvasına katılması ve pazartesi günü de İmparator Naruhito ve Başbakan Shinzo Abe ile bir araya gelmesi bekleniyor. Trump'in programı 28 Mayıs'ta son bulacak.

 

KAYNAK : DHA

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Japonyaya baskı kuramıyırkar korkuyorlar halen :) huawei meselesinde panasonic ambargıya katıldı ama imparatordan talimat geldi çekildi işbirliğine devam dedi. Kimse abdyi sallamayacak. Abdli şirketler bir bir batacak. Yeni dünya şekilleniyor. Abd kore menşeili cihazlar almayın. Çin türk ve japon mallarına odaklanın. İphonesuzda yaşrsınız yeterki batsın abd
  Cevapla
 • Bunlar İnsan değil 1 yıl önce Şikayet Et
  Çocuk parkına atom bombası atmaktan daha vahşi, daha insanlık dışı olanı olsa olsa başka bir çocuk parkına daha atom bombası atmaktır.
  Cevapla
 • ...yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  yeni valisini ziyarete gitmiş. zira japonya ve almanya 1945 den bu yana sözde devletler.gercekte Abd nin 52. ve 53. eyaletleri.
  Cevapla
 • poıh 1 yıl önce Şikayet Et
  hangi yüzle japonyaya gidiyorsun yüzsüz trump 400 bin japon insanın katilisiz tarih sizi öyle anacak öyle anıyor 100 bine kadar insanın yaralanmasına sakat kalmasına sebeb olduz ve halen doğan çocuklar sakat doğuyor radyoaktif maddeler yüzünden abd dünyanın en karanlık en işgalci karanlık yüzü utanmayan sapkınlar ülkesidir
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR