Erdoğan'ı yazdılar: Trump'la anlaşma sanatının ustası

ABD Başkanı Donald Trump'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından birçok konuda ikna edilmesi, ABD basınında "Trump'la anlaşmak için ipuçlarına mı ihtiyacınız var? Erdoğan'a sormanız yeterli" başlığıyla yer buldu

ABONE OL
GİRİŞ 08.10.2019 14:40 GÜNCELLEME 09.10.2019 09:20 DÜNYA
Erdoğan'ı yazdılar: Trump'la anlaşma sanatının ustası
Erdoğan'ı yazdılar: Trump'la anlaşma sanatının ustası

Çin, İran ve Kuzey Kore gibi ülkelerin ardından Avrupa ülkeleriyle de büyük tartışmalar yaşayan ABD Başkanı Donald Trump'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı telefon görüşmelerinin etkileri, dünya basınında geniş yer tutmaya devam ediyor.

 

 

ABD merkezli Bloomberg, konuyla ilgili olarak "Trump'la anlaşmak için ipuçlarına mı ihtiyacınız var? Erdoğan'a sormanız yeterli" başlıklı bir haber yayımladı.

Erdoğan'ın "Donald Trump'la anlaşma sanatının ustası" olduğu vurgulanan haberde, şunlar kaydedildi: "ABD Kongresinde ve Pentagon'da öfkeyle karşılanan kararın alınması noktasında Erdoğan'ın Trump'a galip gelmesi kayda değer bir başarıdır. Erdoğan, Rusya'dan alınan S-400 füze savunma sistemleri ve İran'a yönelik ambargonun tanınmaması gibi konularda her türlü yaptırım tehdidini savuşturdu."

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • abdullah ünal 7 ay önce Şikayet Et
  eee ne var bunda biz boşuna'mı reis diyoruz...
  Cevapla
 • chpkk 7 ay önce Şikayet Et
  boşuna dünya lideri , ümmetin umudu, vatan haini ve teröristlerin korkulu rüyası demiyoruz
  Cevapla
 • Reise Laf Yok 7 ay önce Şikayet Et
  Reis Trump ın kasetleri mi var elinde doğru söyle :D
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR