Kraliçe hayran kaldı! Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman açıklaması

Malezya Kraliçesi Azizah Aminah Maimunah Iskandariah, sosyal medya hesabından, Osmanlı Devleti'nin kurulduğu yılları anlatan "Kuruluş Osman" dizisinin izlenmesi tavsiyesinde bulundu. Kendisinden Türk dizisi tavsiyesi isteyen bir kullanıcısına da Payitaht Abdülhamid dizisini izlemesini önerdi.

ABONE OL
GİRİŞ 26.11.2019 09:54 GÜNCELLEME 26.11.2019 13:40 DÜNYA
Kraliçe hayran kaldı! Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman açıklaması
Kraliçe hayran kaldı! Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman açıklaması

Twitter hesabındaki paylaşımında Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerine hayranlığını dile getiren Kraliçe Azizah, "Diriliş'in 5 sezonunu izledim ama doyamadım. Şimdi Kuruluş Osman'ı izliyorum. Herkesin favori Türk dizimi izlemesini tavsiye ediyorum. Konusu tamamen İslam ile alakalı" ifadelerini kullandı.

 

Malezya Kraliçesi Azizah Aminah Maimunah Iskandariah....

Paylaşımını destekleyen bazı kullanıcılara da cevap veren Malezya Kraliçesi Azizah, kendisinden Türk dizisi tavsiyesi isteyen bir kullanıcısına da Payitaht Abdülhamid dizisini izlemesini önerdi.

 

Bir süredir Twitter hesabını kapalı tutan Kraliçe, eylül ayında hesabını yeniden açmıştı.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNDE SÜRPRİZ GELİŞME

Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna, Eren Vurdem dahil oldu. Ünlü oyuncunun, dizide hangi rolde oynayacağı merak konusu oldu.

KAYNAK : AA

ETİKETLER

YORUMLAR 10 TÜMÜ
 • salih 11 ay önce Şikayet Et
  saçmalıklarla dolu bir seneryo..amaçları şanlı türk tarihini karalamak.. türk ırkını saldırgan ırk olarak göstermek...osmanlı imparatorluğunun manevi kurucusu şeyh edebali hakkında her iki dizide de yer verilmiyor .. ancak tekfurlarla ilişkiler anlatılıyor
  Cevapla
 • emin 11 ay önce Şikayet Et
  hamidimizzzz
  Cevapla
 • memo-se 11 ay önce Şikayet Et
  IYI ki böyle tarihi diziler var Gurur duyuyorum
  Cevapla
 • aklıselim 11 ay önce Şikayet Et
  Bugüne kadar Fatma gülün suçu ne diye oyaladılar bizi Sonunda yavaş yavaş uyanıp özümüze dönüyoruz elhamdülillah
  Cevapla
 • Bitmez 11 ay önce Şikayet Et
  Merak etme kardeşim o zaman Fatmagül Dü yeşilçam da Recep şaban ramazan Dı. Bugün Reyyan bilmem kimler yarın başka isimler bu medya ahlak bozmak için elinde ki tüm imkanları sonuna kadar kullanacak. Sonuç ortada dört bi koldan saldırıyorlar ve başarılıda oluyorlar. Bugün ki nesli biz değil TV İnternet dışarıda ki başıboş mahluklar yetiştiriyor. Allah bizi iman dan doğruluktan şaşırtmasın.
  Cevapla
 • Mehmet 11 ay önce Şikayet Et
  IYI ki böyle tarihi diziler var Gurur duyuyorum
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR