PKK güzellemeleri yapan Sevim Dağdelen, Almanya'nın Türkiye kararından rahatsız

Terör örgütü PKK'ya desteğiyle bilinen Alman-Türk parlamenterler grubunun başkanı Sol Partili Sevim Dağdelen, Almanya'nın Türkiye'ye seyahat yasağını kaldırmasından rahatsız oldu. Almanya'nın Erdoğan'a boyun eğdiğini söyleyen Dağdelen, "Anlaşılan -Türkiye’deki güvenilmeyen rakamlara rağmen- Alman hükümetinin hamle yapması için, sadece Türk bakanların masaya sıkça vurması yeterli oluyor" dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 05.08.2020 20:57 GÜNCELLEME 05.08.2020 20:59 DÜNYA
PKK güzellemeleri yapan Sevim Dağdelen, Almanya'nın Türkiye kararından rahatsız
PKK güzellemeleri yapan Sevim Dağdelen, Almanya'nın Türkiye kararından rahatsız

Koronavirüs salgınının Türkiye ve Avrupa'da kontrol altına alınmasının ardından, tedbir amaçlı durdurulan uçuşlar yeniden başladı.

 

 

Turizm sezonunun da açılmasıyla hava trafiğinde yoğunluk başladı.

Avrupa ülkeleri de tatil için vatandaşlarına güvenli olmayan ülkeler için seyahat uyarısı verdi.

 

 

Almanya 4 il için seyahat uyarısını kaldırdı

ALMANYA SEYAHAT UYARISINI KALDIRDI

Koronavirüs salgınının kontrol altına alınmadığı ülkelere vatandaşlarını göndermek istemeyen Alman hükümeti, Türkiye'de vaka ve vefat sayılarının düşmesiyle Türkiye'yi güvenli seyahat listesine aldı.

Almanya Dışişleri Bakanlığı'nın internet sayfasında yer alan açıklamayla Aydın, Muğla, İzmir ve Antalya için seyahat uyarısı kaldırıldı.

"ALMANYA ERDOĞAN'A BOYUN EĞDİ"

Alınan bu karar, Federal Meclisteki Alman-Türk parlamenterler grubunun başkanı Sol Partili Sevim Dağdelen'i rahatsız etti.

Dağdelen, federal hükümet tarafından alınan son kararla ilgili şunları söyledi: 

"Tatil bölgelerinde seyahat uyarısının kaldırılması, Erdoğan'a boyun eğmek anlamına geliyor. Anlaşılan -Türkiye’deki güvenilmeyen rakamlara rağmen- Alman hükümetinin hamle yapması için, sadece Türk bakanların masaya sıkça vurması yeterli oluyor.”

Sevim Dağdelen kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

ETİKETLER

YORUMLAR 46 TÜMÜ
 • Murat Mert 1 ay önce Şikayet Et
  Seyahat yasağının kaldırılmasını bile hazmedemiyor bu özgürlükçüler. Ne kadar bağnaz ve fanatikler. Rabbim akıl fikir versin.
  Cevapla
 • erdemir 1 ay önce Şikayet Et
  daha cok boyun egeceksiniz bu daha baslangic bekleyin bi
  Cevapla
 • caylak 1 ay önce Şikayet Et
  pkk yanlisi bu herkez biliyor
  Cevapla
 • sait dbakır 1 ay önce Şikayet Et
  siz ve alman kafirleri rahatsiz oluyorsaniz bundan memnuyet ve keyif aliriz ermeni gavurlari catlayin kahrinizdan geberesiniz
  Cevapla
 • AKP/MHP 1 ay önce Şikayet Et
  Senin beyninin durumunu tüm dünya biliyor. Teröristlerle ayni safta oldugunu tüm dünya biliyor. Herhalde sana almanyanin politikasi zor geliyorki ikide bir türkiyeye karsi havliyorsunki en azinda birazcikta katkin olsun. Sizin mevsiminiz gecti oturun pkk fetö köpekleriyle beraber ürüyün durun.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR