Hollanda'da skandal tehdit: Müslümanlar diri diri yakılmalı

Hollanda’nın Almere kentindeki Ömer İbn El Hattab Camisi'ne “Müslümanlar diri diri yakılmalıdır” ifadelerini içeren tehdit mektubu gönderildi.

ABONE OL
GİRİŞ 10.04.2021 01:56 GÜNCELLEME 10.04.2021 01:57 DÜNYA
Hollanda'da skandal tehdit: Müslümanlar diri diri yakılmalı
Hollanda'da skandal tehdit: Müslümanlar diri diri yakılmalı

Caminin sosyal medya hesabından, caminin son 6 yılda 3 defa saldırıya uğradığı bilgisi paylaşıldı.

''MÜSLÜMANLAR DİRİ DİRİ YAKILMALI''

Paylaşımda, bu kez camiye tehdit mektubu gönderildiği belirtildi. Gönderilen mektupta şu ifadelerin yer aldığı kaydedildi:

"Müslümanlar suçludur ve diri diri yakılmalıdır. Bütün camiler yakılmalıdır. Tüm Faslılar ve Türkler ülkeyi terk etmelidir yoksa Auschwitz'deki Yahudiler gibi gazla boğulacaktır. Yaşasın Zafer (Sieg Heil). Adolf Hitler hala yaşıyor."

Cami cemaatinin tehdit mektubunun içeriğinden çok korktuğu ve bu tehditlerin daha ne kadar süreceğini sorduğu kaydedildi.

Yerel basında çıkan haberde de cami vakfı yöneticilerinin polise şikayette bulundukları ve polisin olayı araştırdığı aktarıldı.

Haberde, ülkede geçen hafta birçok camiye bir zarf içinde "Toplumumuzda kendini acındıranlara Paskalya hediyesidir" yazılı çocuk bezi ile Kur’an-ı Kerim’den ayetlerin bulunduğu parçalanmış kağıtların ve Hz. Muhammed’e hakaret içeren karikatürünün gönderildiği bilgisi de paylaşıldı.

Geçen hafta ayrıca, Gouda kentindeki Fas İslam Derneğine bağlı inşa halindeki Esselam Camisi'nin 40 yaşında bir saldırgan tarafından kundaklandığı ve camide hasar oluştuğu bildirilmişti.

ETİKETLER

YORUMLAR 53 TÜMÜ
 • Hasan 2 ay önce Şikayet Et
  Aslında onlar yanmanın nasıl olduğunu iyi bilirler nede olsa onların atalarını hitlerin frınlarında iyi yakmıştı
  Cevapla
 • özosmanlıtorunu. 2 ay önce Şikayet Et
  aslında sizingibi kafirleri biz deyil allah sızı cehennemde yakacaktır ondan şübhemiz yoktur ve yüce allah tüm kafir münafık vede dünyadaki tüm firavnların zalimlerin başlarına bela ve tüm nekadar musibetleri varsa başlarına yağdırsın inşaallah ey kafirler umarım cehennemde bağırıp çağırmaktan cehennemdeki kişileri rahatsız etmezsınız lanetüllahi alel kafirun vezalimun.
  Cevapla
 • Ali Er 2 ay önce Şikayet Et
  Bir SAPIKLIK da bu olsun. manyak serseri Müslüman sizi NE ZAMAN yakmış, tarihte ?
  Cevapla
 • Komandos 2 ay önce Şikayet Et
  Sabredin kardeşlerim şeytanın sizi kızdırarak kendi tarafına çekmesine izin vermeyin. Duymazdan gelin , sabredin ve kötü söz sahibine döner unutmayın yani o kişi aslında yanacak olduğunu itiraf etmektedir.
  Cevapla
 • Sivaslı Temel 2 ay önce Şikayet Et
  Her türlü sapıklığın serbest olduğu bir ülkede, Bunları görmek, duymak şaşırtmıyor bizi!..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR