Sapık öğretmenlerden öğrencilerine ahlaksız teklif

Amerika'nın Wisconsin eyaletinde bir lisede, iki öğretmenin öğrencilerine müstehcen fotoğraf gönderip grup ilişki teklif ettiği ortaya çıktı. İki öğretmen de suçlarını kabul ederek işlerinden istifa etti.

ABONE OL
GİRİŞ 13.06.2024 16:51 GÜNCELLEME 13.06.2024 18:16 DÜNYA
Sapık öğretmenlerden öğrencilerine ahlaksız teklif
Sapık öğretmenlerden öğrencilerine ahlaksız teklif

ABD'nin Wisconsin eyaletinde Joseph Craig Lisesi'nde öğretmen olarak çalışmaya başlayan Alexsia Saldaris ve bu okulda 11 yıldır öğretmen olan Jennifer Larson, öğrencilerine cinsel içerikli mesajlar gönderip grup ilişki teklif etti.

Öğretmenlerin, 9.sınıfta okuyan bir öğrencinin Snapchat hesabına müstehcen fotoğraflar gönderdiği ve ilişki partisine davet ettiği belirlendi.

İlk cinsel istismarın bir okul gezisinde yaşandığı belirtilirken, her iki öğretmen de suçlamaları kabul ederek istifa etti.

Öğretmenler; çocuklara yakınlaşarak, öperek, cinsel içerikli fotoğraf ve mesajlar göndererek istismar ettiklerini itiraf etti.

KAYNAK : Haber7
Erkan Talu Haber7.com - Dış Haberler Editörü
Haber 7 - Erkan Talu

Editör Hakkında

Elazığ'da doğan Erkan Talu; ilk, orta ve lise öğrenimini Ayvalık'ta tamamladı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, "Sanat Tarihi" bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında gazetecilik üzerine çok sayıda eğitim alıp okumalar yaptı. Habercilik kariyerine "muhabir" olarak Kanal 7'de başladı. Kanal 7'de hem iç hem de dış basını takip eden ekipte yer alarak "Ana Haber"e bültenler hazırladı. Kanal 7'de çalıştığı dönemde, Ülke TV için haberin yanı sıra VTR, DSF ve program içerikleri üretti. 2017 ortasında Haber7'ye geçti. Kariyerini, "Haber7 Dış Haberler Editörü" olarak devam ettiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR