14- 15 Eylül AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi: Alttan dersi olanlar...

Alttan dersi kalan öğrencilerin gireceği AÖF yaz okulu giriş belgesi açıklanıyor. Günlerdir sınava hazırlanan öğrenciler gözünü Anadolu Üniversitesine çevirdi. Sınava çok kısa bir zaman kala öğrenciler AÖF yaz okulu sınav yerleri için bekleyişe geçti. Peki açıköğretim sınavı için giriş belgesi nasıl temin edilir?

ABONE OL
GİRİŞ 13.09.2019 08:39 GÜNCELLEME 13.09.2019 08:39 EĞİTİM
14- 15 Eylül AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi: Alttan dersi olanlar...
14- 15 Eylül AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi: Alttan dersi olanlar...

AÖF yaz okulu sınav yerleri açıklanıyor. Anadolu üniversitesi tarafından bu sene ilk defa 14 Eylül cumartesi ve 15 Eylül pazar günü düzenlenecek olan yaz okulu sınavları için heyecan dorukta. Alttan dersi kalan öğrencilerin gireceği AÖF yaz okulu sınav giriş belgesi bugün erişime açılması bekleniyor. Henüz resmi bir duyuru yayınlanmaması ile birlikte açıköğretim yaz okulu sınav yerleri login.anadolu.edu.tr/login.aspx adresi üzerinden duyurulacak. Sınav sonuçları için tarih yine Anadolu Üniversitesi tarafından belirlenecek. Yaz Okulu başarı değerlendirmesi tek sınavla yapılacak ve bunun başarı notuna katkısı yüzde 100 olacak.

 

 

AÖF YAZ OKULU KAYIT ÜCRETLERİ

Yaz okuluna güz ve bahar döneminde kayıt yenileten-yeniletmeyen, yarı yıl fark etmeksizin tüm Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Fakültelerin öğrencileri kayıt yaptırabilir.

 

 

2019 - 2020 eğitim öğretim dönemi için Alınan Ders Sayısına Göre Ödenecek Öğretim Gideri Ücreti;

Yaz okulunda 1 Ders alan öğrenci Toplam 160,00 TL öder.
Yaz okulunda 2 Ders alan öğrenci Toplam 175,00 TL öder.
Yaz okulunda 3 Ders alan öğrenci Toplam 190,00 TL öder.
Yaz okulunda 4 Ders alan öğrenci Toplam 205,00 TL öder. 
Yaz okulunda 5 Ders alan öğrenci Toplam 220,00 TL öder.

ÜÇ DERS SINAVINA GİRENLER YAZ OKULUNA KALABİLİR Mİ?

2018-2019 eğitim-öğretim yılında üç ders sınavına katılma hakkı olan öğrenci, ders seçimi yapmadan üç ders sınavına katılabilir ya da yaz okulundan ders seçerek yaz okulu sınavına katılabilir. Bir öğrenci, üç ders sınavına ve yaz okuluna aynı anda katılamaz.

ETİKETLER

YORUMLAR 1
 • murat 9 ay önce Şikayet Et
  aöf nin yaz okulu sınavlarında konu dağılımı nasıl oluyor ? güzdonemi konularınamı yoksa bahar dönemi konularına sorularına çalışmamız lazım ?
  Cevapla
 • misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Full kitap ! Tıpkı arkadaşın söylediği gibi :/
  Cevapla
 • Suat 9 ay önce Şikayet Et
  Hepsine:)
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR