ATO'dan Fransız mallarını boykot çağrısına destek: Kayıtsız kalamayız

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Fransız mallarını satın almayın çağrısına destek vererek 'Ne Fransa’da ne de dünyanın herhangi bir yerinde Müslümanlara yapılan zulme kayıtsız kalamayız. Unutmayın, aldığınız her Fransız markası ile Müslüman kardeşlerimize yapılan zulme destek vermiş olacaksınız.' dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 26.10.2020 17:52 GÜNCELLEME 26.10.2020 17:54 EKONOMİ
ATO'dan Fransız mallarını boykot çağrısına destek: Kayıtsız kalamayız
ATO'dan Fransız mallarını boykot çağrısına destek: Kayıtsız kalamayız

ATO Başkanı Baran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Mevlid-i Nebi Açılış Programı’nda yaptığı konuşmada Fransız mallarını satın almayın çağrısını Ankara Ticaret Odası (ATO) olarak desteklediklerini açıkladı. Tüm dünyada ve özellikle Avrupa’da Müslümanlara karşı zulüm ve şiddetin her geçen gün artarak devam ettiğini kaydeden Baran, Fransa Başbakanı Emmanuel Macron’un teşvikiyle Fransa’da İslam dinine ve Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen çirkin saldırıların kabul edilemez olduğunu söyledi.

 

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran

Baran, “Macron iyi niyet sınırlarını çoktan aştı. Müslüman kardeşlerimize yapılan saldırılara kayıtsız kalmamız mümkün değil, tepkimizi en üst düzeyde vermemiz gerekiyor.” dedi.

 

Boykotun etkili olması ve amacına ulaşması için vatandaşların Fransız markalara talep etmemesi gerektiğini belirten Baran, “Üyelerimize ve vatandaşlarımıza boykota destek vermeleri çağrısında bulunuyorum” dedi.

KAYNAK : İHA
YORUMLAR 4
 • Türker akbulut 3 yıl önce Şikayet Et
  Listeyi atsanıza evde olanları bile kıracağım eğer bu dolar 8 tl ise hep zamanında ithal edilen borçlar yüzündendir imf bitmeşe idi gör bakalım dolar 20 bin lerde idi paradan şmüdür atılmasa gör doların halini Allah nu millete yardım etsin bur seferberlik yapalım tüm dolarları devlet türk tahvili çıkarsın bozuldun dokar borçlarımı ödeyelim faizler dip seviyelere dussun fenamı olur tedinim dit
  Cevapla
 • Biri 3 yıl önce Şikayet Et
  Çin mallarini da boykot edin oradakiler uygurturkleri musluman degilmi turk degil mi.
  Cevapla
 • Oyak 3 yıl önce Şikayet Et
  En büyük firansiz firması Renault tur, oyak kurumundan gerekli hassasiyeti ve vatanseverligi bekliyoruz, kapatın fabrikayizl çevirin yerli otoya gücünüzü,Cimere de yazdım oyak üyesiyim kahrolsun firansiz kibri.
  Cevapla
 • Abdullah 3 yıl önce Şikayet Et
  Ha böyle. Ticaret odaları, esnaf odalari sanayiciler de destek olursa bu iş olur
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR