Jardin Eden, Çeşme’ye yeni soluk getirdi

Taşçeken Group Çeşme’de hayata geçirdiği “Jardin Eden” projesinde, ev sahipleri, iş birlikçiler ve seçkin davetlilerin katıldığı bir davetle yaz sezonunu kapattı.

ABONE OL
GİRİŞ 21.09.2022 09:10 GÜNCELLEME 21.09.2022 09:53 EKONOMİ
Jardin Eden, Çeşme’ye yeni soluk getirdi
Jardin Eden, Çeşme’ye yeni soluk getirdi

Türkiye’nin güzide tatil beldelerinden Çeşme’de bulunan “Jardin Eden” projesinde gerçekleşen yaza veda davetinde, konuklar gün batımında unutulmayacak bir davete tanıklık ederken geniş repertuarı ile Erol & Süheyla Quartet ile müziğe doydular.

KONUKLARDAN TAM NOT ALDI

Yaza veda partisine katılan davetliler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde eğlenirken, Jardin Eden projesini de gezme fırsatı buldular. Çeşme’nin en büyük projesi Jardin Eden, içinde barındırdığı spor salonu, tenis kortu, yüzme havuzu, mağazalar, restoranlar, basketbol sahaları konuklar tarafından çok beğenildi.

“AYRICALIKLI BİR YAŞAM SUNUYOR”

124.000 m2 yüzölçümü ile, Çeşme'nin en büyük villa projesi olduklarını vurgulayan Jardin Eden Satış Koordinatörü İpek Yeniçerioğlu “Gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü olan  Sign of the City Awards’ta ‘En İyi Müstakil Konut’ ödülü kazanan  projemizde; 3+1, 4+1, 6+2 tek kat ve iki kattan oluşan  farklı tiplerde 118 villamız bulunuyor. İlk etabımızda bulunan 44 villada yaşam başladı. Şimdi ikinci etabımızın satışlarını gerçekleştiriyoruz. Hem bu sene ve hem de önümüzdeki sene teslim edeceğimiz villalarımızın hepsi deniz manzaralı olup, kendilerine ait havuz, otopark ve müştemilat mevcut.

Önümüzdeki sene tamamlanacak sosyal tesisimizde; açık yüzme havuzu, altı restoran, basketbol sahası, tenis kortları, spor salonu, çocuk oyun alanları ve 7/24 özel güvenliği ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunacak” dedi.

PROJEDE YAZ-KIŞ OTURUM İMKANI

Çeşme’nin kültürüne, yapısına ve doğasına uygun olarak Taş Ev mimarisi ile örnek olacak, parmakla gösterilecek bir proje yapmayı hedeflediklerinin altını çizen İpek Yeniçerioğlu “Sadece Çeşme'nin en iyi projesini değil, Türkiye’nin en iyi müstakil konut projelerinden birini gerçekleştiriyoruz.  Jardin Eden ilk etabında yaşam başladı, 44 villa teslim edildi, projemizde yaz kış oturum var. İkinci etap çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) konut kredilerine dair yeni alınan kararlar ile hem kredi değer oranları ve hem de alım koşulları değişti. Taşçeken Group güvencesiyle ödeme kolaylığı sağlanabilmektedir. Bu sayede kişiye özel düşük peşinatla villa sahibi olma imkanı sağlıyoruz” diyerek alım fırsatına dikkat çekti.

DOĞAYLA İÇ İÇE YAŞAM

Jardin Eden’ı konforlu ve rahat yaşam sunmanın yanında çevreye saygılı, doğayla iç içe bir proje olarak kurguladıklarını da hatırlatan Jardin Eden Satış Koordinatörü İpek Yeniçerioğlu “Projede yer verilen geniş peyzaj alanı ile büyük arsa içinde yer alan villalarımızla konut sahipleri yeşili kucaklayacak. Projemizde her villanın otoparkında, şarj üniteleri bulunuyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Özgür Gündüz Haber7.com - Editör
Haber 7 - Özgür Gündüz

Editör Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi’nden 2006 yılında mezun oldu. 16 yıllık gazeteci. Çeşitli dergi, gazete ve ajanslarda görev aldıktan sonra 2011 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok haber ve röportaja imza attı. Meslek hayatına Haber7.com’da 7 yıldır ekonomi editörü olarak devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR