Otoyol ve köprü geçiş ücretleri değişti! Yeni fiyatlar bu gece yarısı yansıtılacak

Karayolları Genel Müdürlüğü, otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde değişikliğe gidildiğini açıkladı. Köprü ve otoyollar için yeni ücretlendirmeler bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

ABONE OL
GİRİŞ 14.05.2024 23:10 GÜNCELLEME 15.05.2024 10:05 EKONOMİ
Otoyol ve köprü geçiş ücretleri değişti! Yeni fiyatlar bu gece yarısı yansıtılacak
Otoyol ve köprü geçiş ücretleri değişti! Yeni fiyatlar bu gece yarısı yansıtılacak

Son dakika ücret haberleri: Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ve Yap-İşlet-Devret (YİD) kapsamında özel şirketler tarafından işletilen otoyol ve köprülerin geçiş ücretleri, 15 Mayıs Çarşamba günü saat 00.00’dan itibaren geçerli olmak üzere yeniden düzenlendi.

KGM'den yapılan açıklamada, "KGM ve Yap-İşlet-Devret (YİD) kapsamında özel şirketler tarafından işletilen otoyol ve köprülerin geçiş ücretleri, 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 00.00’dan itibaren geçerli olmak üzere yeniden düzenlenmiştir. İlgili bilgilere http://kgm.gov.tr adresinden ulaşılabilir." denildi.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE FSM'DE GEÇİŞ ÜCRETİ 24 TL OLDU

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) otomobiller için geçiş ücreti 24 TL oldu. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde ise otomobiller için geçiş ücreti 49 TL oldu.

Osmangazi Köprüsü'nden geçiş ücreti 399 TL, 1915 Çanakkale Köprüsü'nde ise geçiş ücreti 419 TL olarak belirlendi.

İŞTE OTOYOL-KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİNİN GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

KAYNAK : Haber7
Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 254 TÜMÜ
 • DÜŞÜNEN İNSAN 1 hafta önce Şikayet Et
  20 binliralık araba şimdi 1200000 olunca, 100 binlik ev 4 milyon olunca bıyık büküyorsunuz zam gelince neden zırlıyorsunuz
  Cevapla
 • mustafa 1 hafta önce Şikayet Et
  Sadece insaf diyorum, başka değil.. Allah bildiği gibi yapsın..
  Cevapla
 • misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Kardeşim o zaman git bütün malını devlete bağışla şükür niyetine. Devletimiz varolsun ama bizede yaşama hakkı verilsin herşeye zam olmaz ki devletin görevi nereye zam yaparım olmamalı
  Cevapla
 • Das 1 hafta önce Şikayet Et
  Her sey pahalasti maaslar askeri ücrete düstü gecinmek icin sihirbas olmak lazim calisipta gecinememek cok kötü
  Cevapla
 • Mehmet 1 hafta önce Şikayet Et
  iyi zam değilmiş güncellememiş ...!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR