TOKİ'den günde 10 lira taksitle ev imkanı!

TOKİ vatandaşları ucuza ev sahibi yapmaya devam ediyor. Yeni konut proje ilanlarını resmi sitesinde yayınlayan kurum günde 10 lira peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuyor.

ABONE OL
GİRİŞ 16.10.2019 16:10 GÜNCELLEME 18.10.2019 17:27 EMLAK
TOKİ'den günde 10 lira taksitle ev imkanı!
TOKİ'den günde 10 lira taksitle ev imkanı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen konutlarla her yıl on binlerce vatandaşa ev sahibi olma imkanı sağlanıyor. Uygun fiyatlarla  TOKİ  tarafından satışa çıkartılan konutlar vatandaşlar tarafından yakından izleniyor. Son olarak yakın bir zaman içerisinde 50 bin konut projesi kuraları çekilip listelerde bulunan isimler açıklandı. 

 

 

Kurum tarafından Eylül ayı ucuz konut ilanları açıklandı. Konutlar 10 bin peşinatla 360 TL taksitle satılabiliyor. Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile bunların dul ve yetimlerine 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli konut satışı yapılıyor. Satışa çıkarılan konutlar için peşinat oranları, projeye göre yüzde 10, 12, 15, 20, 25 olarak değişiyor. Ödenen peşinata göre vade de uzayabiliyor. Vade süreleri de projeye göre 96, 108, 120, 180, 216 ve 240 aya denk geliyor.

TOKİ'DEN GÜNDE 10 LİRA TAKSİTLE EVLER

 

 

TOKİ dar gelirli vatandaşları ucuza ev sahibi yapıyor. Bu kapsamda yeni konut proje ilanlarını resmi sitesinde açıklandı. Ev fiyatlarının uygunluğu ise dikkatlerden kaçmadı. TOKİ'nin dar gelirliler için hazırladığı bu projede evler günde 10 lira taksitle satışa çıkarılıyor. 

TOKİ'DEN UCUZ EVLER

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye geneli satış listesi için beklenen listeyi açıkladı. Yayımlanan yeni listeye göre TOKİ ev sahibi olmak isteyen alt gelir grubu vatandaşlar için çekilişsiz kurasız açık satış yöntemi ile sadece 10 bin lira peşinatla ev sahibi olma fırsatı sağlıyor.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR