Aykut Kocaman isyan bayrağını açtı!

Aykut Kocaman, Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un yaptığı açıklamalar sonrası yakın çevresine dert yandı.

ABONE OL
GİRİŞ 12.10.2018 10:03 GÜNCELLEME 12.10.2018 10:03 Fenerbahçe
Aykut Kocaman isyan bayrağını açtı!
Aykut Kocaman isyan bayrağını açtı!

Başkan Ali Koç'un yaptığı açıklamalar sonrası tüm gözler Aykut Kocaman'a çevrildi.

Londra'da olan ve cumartesi günü bir açıklama yapması beklenen Kocaman'ın yakın çevresine dert yandığı ve çok çarpıcı ifadeler kullandığı öğrenildi.

İste o sözler: "Ekibimle mesleki gelişim için zaman zaman bilgi alışverişinde bulunuruz. Bunlar, istatistiki bilgiler ve tüm dünyada gelişen antrenman teknikleri üzerinedir.

Hatta son Dünya Kupası sırasında takımlarla ilgili de bana data desteği verdiler. Ayrılırken, bir önceki sezonun takım ve futbolcularla ilgili tüm raporların yer aldığı bire bir çalışmamı gittim ellerimle Cocu'ya teslim ettim. Ayrıca Comolli'yle de ayrılığım öncesi görüştüm ve klasörlerce bilgi ve analiz bıraktım. Zaten kendisi de daha sonra bu analizlerin çok değerli olduğunu açıklayıp teşekkür etti. Ben Fenerbahçe'nin gizli bilgilerini ne yapayım? Bugüne kadar birçok şeyle itham edildim... Bana bir hain demedikleri kalmıştı. Sonunda onu da dediler..."

ETİKETLER

YORUMLAR 19 TÜMÜ
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Biz 3 Temmuz'da gördük kimin gönülden Fenerbahçeli olduğunu...
  Cevapla
 • Ruhi 1 yıl önce Şikayet Et
  Aykut gibi hocayı bulamaz Fener. Onun bunun ahını alıp alıp sürünüyorlar. Aykutu hep yarım yamalak getirdiler. Cocu ya yaptığınızı türk hocalara yapmadınız be! Zco ve Aykut dışında Fener gün yüzü görmedi
  Cevapla
 • pusula 1 yıl önce Şikayet Et
  bence tam dedikleri gibisin. futbolu kirletenlerden birisin.
  Cevapla
 • Haydoo 1 yıl önce Şikayet Et
  Yahu arkadaş bi git başka takımla anlaş artık. Bırak Fenerin peşini yahu. En koyu Aykut taraftarına bile soruyorum: Aykut Fenerin başında kaldığı 5.5 yılda iyi oynayıp kazandığı beş maç var mı? Cevap yok! Yeter artık git yahu!
  Cevapla
 • Ali şen 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ilk değil.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR