DEAŞ'ın sızdırdığı fotoğraf ortalığı karıştırdı!

DEAŞ'ın Dünya Kupası öncesi yayınladığı görüntünün ardından Arjantin futbol federasyonu yetkililerinin takımlarının güvenliğinden bir hayli endişe duydukları iddia edildi.

ABONE OL
GİRİŞ 27.10.2017 16:13 GÜNCELLEME 28.10.2017 11:09 Futbol
DEAŞ'ın sızdırdığı fotoğraf ortalığı karıştırdı!
DEAŞ'ın sızdırdığı fotoğraf ortalığı karıştırdı!

Messi'nin bir gözünün kanarken resmedildiği görüntü, futbol kamuoyunda bir hayli fazla konuşulurken, Kasım ayında turnuvanın düzenleneceği Rusya'da Rus milli takımı ile karşılaşacak olan Arjantin'de federasyon adeta olağanüstü hal ilan etti.

Arjantin basınında çıkan haberlede, Federasyon başkanı Claudio Tapia'nın, Arjantin'in Rusya büyükelçisi Victor Coronelli ile takım güvenliği hakkında konuştuğu ve güvenlik opsiyonlarının masaya yatırıldığı iddia edildi. 

Tapia'nın Rus büyükelçiye takımlarının güvenliği hakkında sorular sorduğu ve garanti aldığı belirtilirken; Arjantin futbol federasyonu yetkililerinin yine de temkinli davranacağı ve Arjantin'in çok üst seviyede güvenlik önlemleri ile korunacağı da kaydedildi.

ETİKETLER

YORUMLAR 11 TÜMÜ
 • venryu 4 yıl önce Şikayet Et
  bu katil sürüsünün işi artık bitti.Show yapmaya çalışıyorlar
  Cevapla
 • Ali 4 yıl önce Şikayet Et
  Daeş =USA (Abd)
  Cevapla
 • Halid bin Velid 4 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar bilerek korku empoze ediyorlar .
  Cevapla
 • ferhat sirin 4 yıl önce Şikayet Et
  her gordugunuz messi mi..
  Cevapla
 • Murat 4 yıl önce Şikayet Et
  Ben Mişmiş Nick'li Arkadaşın Görüşüne Katılıyorum. Arkadaşlar Rusya'Da Olacak Patlama Sonrası ABD Bedelini Hem Kendi Ülkesinde Hem Suriye'De Ağır Öder. Bu Göz Dağı Gibi Olsa Da Sadece İtibarsızlaştırmaya Çalışmak. Onun Dışında Bir'şey Olacağını Sanmam.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR