Burak Elmas'tan 1 milyon TL jesti!

Galatasaray yönetimi, seçim öncesi Galatasaray TV ve sosyal medya hesaplarında yapılacak seçim programları için 500 bin TL istedi. Adaylardan Burak Elmas ise 1 milyon TL bağışta bulundu.

ABONE OL
GİRİŞ 10.06.2021 20:35 GÜNCELLEME 10.06.2021 20:35 Galatasaray
Burak Elmas'tan 1 milyon TL jesti!
Burak Elmas'tan 1 milyon TL jesti!

Galatasaray'da 19 Haziran'da gerçekleştirilecek başkanlık seçimi öncesinde kulüp tarafından açıklama yapıldı. Buna göre başkan adayları, 500 bin TL bağış yaptıkları takdirde kulüp televizyonunda ve YouTube hesabında adaylıklarıyla ilgili program yapma hakkı tanındı.

Kararın açıklandığı gün başkan adayı Burak Elmas, "Seçildiğimiz taktirde, kadim Galatasaray değerlerini her fırsatta paraya tahvil eden, yakışıksız zihniyete son vermek ilk görevimizdir. Galatasaray'ın yönetici koltukları da, mecraları da satışa çıkarılamaz, popülist söylemlere ve eylemlere alet edilemez. Bu vesile ile seçim sonrası yeni yönetim tarafından, sadece amatör şube giderlerinde kullanılmak üzere, bir milyon liralık bloke çeki Divan Kurulu Başkanlığı'na derhal iletiyor ve bahsi geçen yayına bu zihniyeti protesto etmek amacı ile katılmayacağımızı beyan ediyoruz." açıklamasını yaparak tepki gösterdi.

Elmas bugün yaptığı paylaşımla, amatör şubelerde kullanılması şartıyla Galatasaray Kulübü'ne 1 milyon Lira'lık bağışta bulundu. Başkan adayı Elmas, "Amatör şube giderlerinde kullanılmak ve seçilecek yeni yönetime tevdi edilmek üzere, bir milyon liralık bağış çekini Divan Başkanlığına ilettik. GSTV'de para karşılığı propoganda yapmayacağız. Galatasaray kültür ve etik değerlerine sahip çıkmak önceliğimizdir." ifadelerini kullandı.

ETİKETLER

YORUMLAR 15 TÜMÜ
 • Nadi 1 hafta önce Şikayet Et
  Nerden aliyorlar bu paralari acaba
  Cevapla
 • İstanbullu 1 hafta önce Şikayet Et
  O paraya fakirlere dağıt daha çok sevaba girersin
  Cevapla
 • Osmanlı1453 1 hafta önce Şikayet Et
  Bitcoinden çak parayı ver
  Cevapla
 • fatterim 1 hafta önce Şikayet Et
  o para benimmmm hakkım kimseye yedirmem .. kulübün sahibi benim .. bu delikanlıda yeni tedarikçim olacak
  Cevapla
 • Nitekim 1 hafta önce Şikayet Et
  Tüm Başkan adaylarını tüm yönetimleriyle toplasak, Başkan Mustafa Cengiz’in zekatı kadar adam etmez alayınız.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR