Ali Koç çağrıda bulunmuştu! Dursun Özbek'ten yanıt geldi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un canlı yayın çağrısına cevap verdi.

ABONE OL
GİRİŞ 24.01.2023 22:01 GÜNCELLEME 24.01.2023 22:01 Galatasaray
Ali Koç çağrıda bulunmuştu! Dursun Özbek'ten yanıt geldi
Ali Koç çağrıda bulunmuştu! Dursun Özbek'ten yanıt geldi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına cevap verdi.

Galatasaray'ın resmi sosyal medya hesabından paylaşımda açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sn. Ali Koç'a,

Tarafıma yaptığınız çağrı metinini üzülerek okudum. Bu metinle, başkanı olduğunuz Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Türk futbolunda 'Herkes için Adalet' arayışımıza katkı sağlamak yerine, futbolu sahanını dışına çıkarma amacına yönelik bir çaba içerisinde olduğu net bir şekilde görülüyor. Bu tip beyhude çabaların sebeplerini gayet iyi anlıyorum. Sahada yaşanan başarısızlıkları saha dışında, bir umutla telafi etmeye çalışan bu tip yaklaşımların Türk futboluna hiçbir faydası olmayacağını sizler de bizim gibi biliyorsunuz. 

Biz, futbolun sahada oynandığını ve adaletin herkes için önemli olduğunu tüm paydaşlara hatırlatmaya devam edeceğiz. Kendileri için ayrıcalık isteyip sistemi buna göre dizayn etmeye çalışanların karşısında da her zaman duracağız. 

Zaman zaman hepimiz yaşanan gerginliklerden etkilensek de Türk futbolunun ve kulüplerimizin vizyonunu geliştirmek, değerini artırmak için ortak bir çaba ve sağduyuyla hareket etmek, hepimizin sorumluluğu olmalı. Biz tüm bu aksi çabalara inat, rekabetimizi saha içinde sürdüreceğiz."Neler olmuştu?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'i ve yöneticilerini yaptıkları açıklamalarla ilgili kamuoyu önünde tartışmaya davet etti.

Ali Koç'tan Dursun Özbek'e tarihi çağrı! 'Açık, net ve mertçe...'Ali Koç'tan Dursun Özbek'e tarihi çağrı! "Açık, net ve mertçe..."

SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ
YORUMLAR 137 TÜMÜ
 • gezer67 3 gün önce Şikayet Et
  ali koç AZİZ YILDIRIM ı davet etmesi gerekli düelloya. bir başkan seçilmiş se takımını şampiyon yapmak için uğraşır. basının karşısına çıkıp ben şampiyonluk sözü vermedim demez. yapacak iş bulamayınca da rakip takımın başkanları ile uğraşır. kendi taraftarını kandıran bir başkan olmamalı
  Cevapla
 • Ali ali ali 4 gün önce Şikayet Et
  Ali yerle bir oldu 3.0 az değil
  Cevapla
 • ilker 4 gün önce Şikayet Et
  korktun mu dursun
  Cevapla
 • cengiz korkak 4 gün önce Şikayet Et
  korkak iftiraci algici tehditci yürek ye biraz korkunun ecele faydasi yok cik edkrana görelim boyunun ülcüsünü alicengiz oyunu
  Cevapla
 • korkak cengiz 4 gün önce Şikayet Et
  saha icindeki reklabetinizi gördük sivasin golü nerede cengiz niye sesin gigin cikmadi cengiz sen anca tehdit algi yapar hak yersin cengiz adam olsan ekrana ali kocun karsisina cikardin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR