Demokrasi nöbetinde sürpriz isim

Nevşehir’de demokrasi nöbetinin 19. gününde “Dombra” şarkısının sahibi ünlü Kazak şarkıcı Arslanbek Sultanbekov mini bir konser verdi.

ABONE OL
GİRİŞ 03.08.2016 00:53 GÜNCELLEME 03.08.2016 01:12 GÜNCEL
Demokrasi nöbetinde sürpriz isim
Demokrasi nöbetinde sürpriz isim

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de de demokrasi nöbeti devam ediyor. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in daveti üzerine Nevşehir’e gelen ünlü Kazak sanatçı Arslanbek Sultanbekov, başta Dombra şarkısı olmak üzere sevilen şarkılarını Diriliş Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlar için seslendirdi.

TÜRKİYE'DE KÖTÜ ŞEYLER OLUNCA ÇOK ÜZÜLÜYORUZ

Binlerce vatandaşın alkışları ile sahneye çıkan Sultanbekov, tüm dünya ülkelerinin, dünyanın Türkiye’ye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sultanbekov, “Bizler burada olduğumuz için çok seviniyoruz. Bizi buraya davet etmiş olduğu için Sayın Belediye Başkanımız Hasan Ünver’e teşekkür ediyoruz. Bizim için Türkiye çok önemi bir devlet. Müslüman dünyasında, Türk dünyasında çok önemli bir devlet. Biz çok üzülüyoruz, çok. Bu Türkiye’de kötü şeyler olsa, biz Allah’tan diliyoruz Türkiye yaşasın, Türkiye büyüsün. Türkiye’de her zaman barış olsun. Türkiye güçlü, Türkiye tüm dünyaya lazım, Türkiye bizlere lazım” diye konuştu.

MEYDANDAKİLERLE BİRLİKTE SÖYLEDİ

Sultanbekov, konuşmasının ardından ise Dombra şarkısını mitinge gelen yaklaşık 20 bin kişi için seslendirdi. Vatandaşların Dombra şarkısını bir kez daha söylemesini istemesi üzerine Sultanbekov, şarkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için uyarlanmış bölümünü mitinge gelen binlerle hep birlikte söyledi.

Program sonunda Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar halkı selamladı. 

Sultanbekov önceki gün de Samsun-Atakum'daki meydanda nöbete katılmıştı.

ETİKETLER

YORUMLAR 13 TÜMÜ
 • misafir 4 yıl önce Şikayet Et
  helal olsun be çoğu sanatçıdan daha iyi bu milleti biliyorsun
  Cevapla
 • Vatandaş 4 yıl önce Şikayet Et
  Türk Dünyası Bir olmalıdır ,iRi olmalıdır ,Diri olmalıdır.
  Cevapla
 • osman 4 yıl önce Şikayet Et
  türkiyenin ve reisin kıymetini herkes biliyorda malum muhalefet gezi destekçileri bilemiyor bu solculara ne versen daha fazlasını istiyorlar kadir kıymet bilmezler
  Cevapla
 • hadde 4 yıl önce Şikayet Et
  aslansın.
  Cevapla
 • Ahmet 4 yıl önce Şikayet Et
  Bizim muhalefet partilerinin bazılarının anlamadığı Türkiyenin yerini ve rolünü adam çok iyi anlamış. Türkiyeyi seven biri.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR