Can Dündar, İslam'a hakaret etti

Hakkında yürütülen soruşturmalar nedeniyle Türkiye'den kaçarak Avrupa'ya sığınan Can Dündar, hakaretlerini bir seviye daha yukarı çıkardı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.08.2017 08:04 GÜNCELLEME 23.08.2017 09:04 GÜNCEL
Can Dündar, İslam'a hakaret etti
Can Dündar, İslam'a hakaret etti

Terör örgütü DEAŞ'ın Barselona'da düzenlediği kanlı saldırıdan sonra Avrupa'da Müslümanlara olan nefret söylemleri arttı.

DEAŞ'ın İslam'la alakası olmamasına rağmen, söylemlerini Müslümanlara nefret üzerinde oluşturan Avrupalılara, Türkiye'den kaçan Can Dündar da katıldı.

"İSLAM'DA SORUN OLDUĞU BARİZ"

İtalya'da yayın yapan Corriere della Sera'ya konuşan Dündar, Avrupa'da hareket eden Müslümanların çoğunun terörist olduğunu söyledi.

Terörizmin sorunlarının derin olduğunu ifade eden firari Can Dündar, "İslam'da bir sorun olduğu bariz!" diyerek sözlerine devam etti.

Açık konuşmanın doğru olduğunu belirten Dündar, gerçeklerin söylenmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

ETİKETLER

YORUMLAR 107 TÜMÜ
 • Adalet 3 yıl önce Şikayet Et
  Peki Can Dündar dediğin gibi olsun biz terörist olalım. Lakin şunu unutma! Islam ülkelerinde her gun binlerce insan petrol için, yeraltı zenginlikleri için katkediliyor hemde kimin Askerleri ve silahlariyla biliyor musun? Senin o çok sevdiğin Avrupalı ve Amerikalıların Askerleri ve silahlariyla... Ya sorarım sana elin Conisinin ne işi var km'lerce uzak diyar Irak'ta, Suriye'de, Türkiye'de? Kalkıp bize terörist diyorsun benim onların memleketinde gözüm varmı? Yok. Beni bana bırakırsanız ben ne terörist olurum nede korkulacak insan. Ben ancak iyi bir insan iyi bir Müslüman olurum. Ama işiniz gücünüz bizimle uğraşmak olunca bende terörist oluyorum ne yapayım şimdi?
  Cevapla
 • isa 3 yıl önce Şikayet Et
  Alman fizikci Einstein in dedigi gibi bilimin SINIRLARI vardir, fakat sacmalamanin yada kendini bilmezligin hicbir SINIRI yok. Peki adama sormazlar mi. Mademki ISLAMin sorunlari var bunca sene nerelerdeydin. Türkiye´de bildigim kadari ile müslüman cok var. Alman pasaportu cok mucize birsey demekki adamin dilini cözüyor.
  Cevapla
 • Cengiz Y 3 yıl önce Şikayet Et
  Bizim istihbaratımız ancak seyrediyor.Bu adamı derdest edip ülkemize getiremez miyiz?Adamlar hain adil öksüz'ü kaçırıyorlar.Biz lafını geveliyoruz.Ne konuşmalarını bekliyoruz?Küpün içinde ne varsa dışına da o sızmaktadır.
  Cevapla
 • Nurullah 3 yıl önce Şikayet Et
  allah cc sen ve senin gibi islam düşmanlarını kahhar ismiyle kahretsin
  Cevapla
 • mustafa yılmaz 3 yıl önce Şikayet Et
  amin
  Cevapla
 • Erzincan 3 yıl önce Şikayet Et
  Nasıl yaşarsanız Öyle ölürsünüz nasıl ölürseniz öyle haşr olursunuz
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR