5 ay önce ceza evinden çıkmıştı!

Beş aydır dışarıdaki hayata alışmaya çalışan Deniz Seki, yeniden yargılanmak için başvuruda bulunduğunu açıkladı.

ABONE OL
GİRİŞ 22.11.2017 17:31 GÜNCELLEME 22.11.2017 17:36 GÜNCEL
5 ay önce ceza evinden çıkmıştı!
5 ay önce ceza evinden çıkmıştı!

Deniz Seki, cezaevinde geçen 3.5 yıl mahkumiyetin ardından 5 ay önce özgürlüğüne kavuşmuştu. Dışarıdaki hayatına yeniden uyum sağlamaya çalışan Seki, yeniden yargılanmak istediğini söyledi.

İşte Deniz Seki'nin o açıklamaları:

“Uyuşturucu temin ve tedarik eden Deniz Seki” diye anılıyor olmak beni çok kırıyor. Bana “Torbacı” bile dediler. Bu konuyla ilgili yeniden yargılanmak ve gerçekten beraat etmek istiyorum. Adalet Bakanlığı’na yeniden yargılanmak üzere bir talepte bulunduk. İnsanlar sadece yargılıyor, bilmiyorlar. Ben neyi, kime, nasıl temin edebilirim bana lütfen açıklasınlar. Bir gün kumpas mağdurlarından sayılacağımı düşünüyorum. Yıllar sonra itibarımı kurtaracağım ve bunun için sonuna kadar savaşacağım. Benim için bu mesele artık şeref, namus meselesi. Tekrar tekrar bunları konuşmak çok canımı acıtıyor. Bu konuyu tamamen kapatmak istiyorum. "

ETİKETLER

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • ofli 3 yıl önce Şikayet Et
  yillar once juri iken insanlari nasil kucumsedigini hatirla sana dedikleri az bile
  Cevapla
 • kadir 3 yıl önce Şikayet Et
  yok yok anladik derdini disari cikinca baglantilariyla goruserek bir kisi sucu uslenecek buda aklanacak aklinca seni mahkum eden mahkeme kumpasa geldi hic delil yokken seni mahkum etti bizde inandik sana gec bunlari senin derdin eski itibarinin olmayacagini anlamamak hic birsey eskiye donmez donmeyecek.
  Cevapla
 • isimsiz 3 yıl önce Şikayet Et
  Sana dediklerini bize neden demiyorlar ?
  Cevapla
 • Murat kesik 3 yıl önce Şikayet Et
  Biz zaten seni de olayını da unutmuştuk. Şimdi çıkıyorsun, yeniden yargılanayım, yok bilmem ne. Kendi kendini hatırlatıyorsun bize. Ne güzel unutmuştuk seni, reklam kokan hareketler bunlar...
  Cevapla
 • malatyali 3 yıl önce Şikayet Et
  kitap satışları, film hazırlıkları ve reklamın ıyısi kötüsü
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR