Zafer Arapkirli attığı tweet ile alay konusu oldu!

Cumhuriyet yazarı gazeteci Zafer Arapkirli, attığı tweet ile dalga konusu oldu. Takipçileri bile kendisine tepki göstermesine rağmen hata yaptığını kabul etmedi.

ABONE OL
GİRİŞ 19.11.2018 10:45 GÜNCELLEME 19.11.2018 11:25 GÜNCEL
Zafer Arapkirli attığı tweet ile alay konusu oldu!
Zafer Arapkirli attığı tweet ile alay konusu oldu!

Diyanet İşleri Başkanlığı, vatandaşlardan gelen talep sonrası sabah ezanı vakitlerini değiştirdi. 19 Kasım Pazartesi gününden (bugünden)  itibaren İstanbul'da sabah ezanı imsak vaktinde okunuyor, sabah namazı ise Ramazan ayındaki gibi ezandan yarım saat sonra kılınıyor.

 

 

Diyanet'in bu düzenlemesini cahilliğine bakmadan eleştirmeye kalkan sözde gazeteci-yazar Zafer Arapkirli alay konusu oldu. Olayı çarpıtan Arapkirli, "CaHaPe tek parti devrinde yapılsaydı bu, “Kâfir” ilan ederdiniz, İsmet Paşa’yı. “Ezan/namaz saatiyle” oynanır mı ya hu!... Cayır cayır yanacaksınız la, Cehennemde. Ey Cüppeli!.. Şunlara iki çift lâfın yok mu la?" diye tweet atınca takipçileri ona tepki gösterdi.

İşte Sabah namazının imsak vaktinden güneş doğana kadar kılınabileceğini bilmeyen Arapkirli'nin bu mantık dışı eleştirine gelen yorumlardan bazıları...

 

 

 

 

KAYNAK : Haber7
YORUMLAR 84 TÜMÜ
 • fatih 3 yıl önce Şikayet Et
  bilmemek ayrı bir mevzu da bilmediğini söyleyenlere karşı çemkirmesi ve cehaletinin farkında olmaması cehaletin nirvanası olsa gerek.
  Cevapla
 • HAMDİ 3 yıl önce Şikayet Et
  bu adamın soyadı bile manidar muhtemelen özellikle almış
  Cevapla
 • mavi 3 yıl önce Şikayet Et
  Londra da kalsaydın ülke için daha hayırlı idi.Bir bölücü eksik olurdu.
  Cevapla
 • gaziakkus 3 yıl önce Şikayet Et
  sabah namazı nasip işidir
  Cevapla
 • çeliktepeli 3 yıl önce Şikayet Et
  bunlar devşirilmiş ve bu medyanın içine yerleştirilmiş truva atlarıdır..meydan artık eskiden olduğu gibi bunlarda olmadığı için prim yapmak adına bunları söylüyorlar..ama millet yemiyor artık...bakın dalganıza..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR