İsmail Küçükkaya'ya istifa çağrısı!

Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED), Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya’nın ortak yayın öncesi gizli görüşmesinin gazetecilik ilkelerini yok saymak olduğunu belirterek, İsmail Küçükkaya’yı istifaya davet etti.

ABONE OL
GİRİŞ 18.06.2019 17:41 GÜNCELLEME 18.06.2019 17:41 GÜNCEL
İsmail Küçükkaya'ya istifa çağrısı!
İsmail Küçükkaya'ya istifa çağrısı!

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun, Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile ortak yayını öncesinde moderatör İsmail Küçükkaya ile gizlice görüştüğü ortaya çıktı.

 

İmamoğlu-Küçükkaya gizli görüşmesinin basında yer almasının ardından, tepkiler gecikmedi. Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) ortak yayın öncesi gizlice yapılan İmamoğlu- Küçükkaya görüşmesine tepki gösterdi ve İsmail Küçükkaya’yı istifaya davet etti.

UMED’den yapılan açıklamada, ''CHP'nin İBB adayı ile moderatör İsmail Küçükkaya’nın ortak yayından 3 gün önce gizlice bir araya gelmesi, gazetecilik meslek ilkelerini yok saymaktır. Mesleki saygınlığa gölge düşüren İsmail Küçükkaya’yı istifaya davet ediyoruz. İstifa edebilmek erdemdir...'' ifadeleri yer aldı.

 

ETİKETLER

YORUMLAR 28 TÜMÜ
 • Fuat kılıç 2 yıl önce Şikayet Et
  Erdem ve ar duygusu yoksulu eyyy kücükkaya hani şeffaflık hani demokrasi hani tarafsız basın
  Cevapla
 • Giray 2 yıl önce Şikayet Et
  Bide utanmadan soryo pişkin pişkin programı nasıl buldunuz diye Ekrem sırıtıyor
  Cevapla
 • EMİN 2 yıl önce Şikayet Et
  eğitim şart bir dernek gazeteciye istifa et diyor adam (degilde) gazetecininin istifasımı olur bakkal çırağımı bu en kötü kurum değiştirir.
  Cevapla
 • Vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  Soruları aldın ne oldu Osym KPSS mi kazandın ama halk sana sıfır puan verdi
  Cevapla
 • El-aziz 2 yıl önce Şikayet Et
  O dediğiniz değerleri taşısa zaten yapmazdılar insanın önce kendisine saygı duyacakki sonra başkasına saygılı olsun kişi kendine yakışanı yapar
  Cevapla
 • Kalkan kenan 2 yıl önce Şikayet Et
  Saygınlığı bitmiştir
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR