Soylu sert sözlerle yalanladı! Harekete geçiyor...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Günboyu Gazetesi'nde kendisi hakkında yayımlanan köşe yazısının tamamen yalan ve iftiradan ibaret olduğunu söyleyerek, suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

ABONE OL
GİRİŞ 10.07.2019 13:10 GÜNCELLEME 10.07.2019 14:47 GÜNCEL
Soylu sert sözlerle yalanladı! Harekete geçiyor...
Soylu sert sözlerle yalanladı! Harekete geçiyor...

İçişleri Bakanı Soylu, "Bugün Günboyu Gazetesi'nde Durmuş Ali Özyiğit'in kaleme aldığı yazı, tamamen yalan, dedikodu ve iftiradan ibarettir" dedi.

 

 

"Bu ahlaksız dedikodu ve iftiraya dayalı yazıyı yazan ve bunu yayınlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağım"ifadesini kullanan Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

​"Bugün Günboyu Gazetesi'nde Durmuş Ali Özyiğit'in kaleme aldığı yazı, tamamen yalan, dedikodu ve iftiradan ibarettir. 'Yalan at, izi kalsın' mantığı ile kaleme alınan bu yazı, bu yazıyı yayınlayan yayın grubunun insanlık dışı bir ürünüdür. Yazının düzeltebilecek hiçbir tarafı söz konusu değildir, çünkü tamamı yalan ve iftiradır. Allah böyle ahlaksız yazılardan milletimizi muhafaza etsin. Bu ahlaksız dedikodu ve iftiraya dayalı yazıyı yazan ve bunu yayımlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağım." 

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 11 TÜMÜ
 • Bozkurt27 10 ay önce Şikayet Et
  Muhalif seçmen sadece sosyal medyada kendi işine gelen haberlere itibar ediyor, gazete tv vs de de aynı psikoloji... Ne yaparsan yap okuyan muhalif kitle bile bile yalanlara inanmayı seçiyor. Nasıl bir psikoloji çözemedim. İp CHP milletin gözünün içine baka baka hdp ile işbirliği yapmadık diye yalan söylüyor, kendi seçmenleri de aynısını yapıyor. Utanma sıkılma yok. Klinik vaka!
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Hükümetin en çalışkan,azimlilerine saldırıyorlar.O ismi bilinmeyen,duyulmayan bakanlarımız ve milletvekillerimiz hakkında neden kötü birşey söylemiyor hainler.Halk bunu görsün.
  Cevapla
 • Yalanlar 10 ay önce Şikayet Et
  Yalan atanlar belli CHP hdp ve her gün ayrı bir iftira ne bicim zaman yahu
  Cevapla
 • Zaim 10 ay önce Şikayet Et
  Rezillerin talimat aldığı yer aynı.. ülkemiz emperyalist güçlerin uşakları ile dolu... Şükür Allah'a artık gizlenemiyorlar. Yolumuz açık olsun sayın bakanım. PKK'lı katillere acımak yok.
  Cevapla
 • Trabzonlu 10 ay önce Şikayet Et
  Yalan ve iftiranın müeyyidesi olmalı.bu işin sonu iyi gelmez.....
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR