Bursa'da gerginlik! Milletvekili ve emniyet müdürü sakinleştirdi

Bursa'da vatandaşlar ile uyuşturucu sattıkları iddia edilen biri kadın iki kişi arasında yaşanan kavganın ardından gerginlik çıktı. Darbedilen iki kişi yoğun güvenlik önlemleri altında hastaneye götürüldü...

ABONE OL
GİRİŞ 26.08.2019 08:25 GÜNCELLEME 26.08.2019 09:21 GÜNCEL
Bursa'da gerginlik! Milletvekili ve emniyet müdürü sakinleştirdi
Bursa'da gerginlik! Milletvekili ve emniyet müdürü sakinleştirdi

Osmangazi ilçesi Elmasbahçeler Mahallesi'nde yaşayan bazı vatandaşlar, uyuşturucu sattığını iddia ettikleri aynı mahallede yaşayan H.Ç. (43) isimli kadın ve yanındaki S.G. (30) ile tartıştı.

 

 

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine darbedilen H.Ç. ile S.G, kadına ait apartmanın ikinci katındaki eve girdi. Bu sırada apartmanın önünde toplanan çok sayıda vatandaş, H.Ç. ile S.G'ye tepki gösterdi.

Olay nedeniyle bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis, kadına ait evin çevresini koruma altına aldı.

 

 

Kalabalığın dağılmamakta ısrar etmesi üzerine bölgeye gelen AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen ve Bursa Emniyet Müdür Vekili Cahit Şahin vatandaşlarla görüştü.

Vatandaşların ikna edilerek dağıtılmasının ardından, kavgada yaralanan H.Ç. ile S.G. polisin yoğun güvenlik önlemleri altında evden çıkarılarak, ambulansla Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

H.Ç'nin kısa süre önce cezaevinden çıktığı öğrenildi. 

ETİKETLER

YORUMLAR 25 TÜMÜ
 • Çiçek 9 ay önce Şikayet Et
  Gerçekten bu uyuşturucuyu yaygınlaştıran karın cezasını versinler madem genç lerimizi zehirliyorlar
  Cevapla
 • bnd 9 ay önce Şikayet Et
  İlk kez böyle bir taşkınlığı tebrik ediyorum
  Cevapla
 • Gazi 9 ay önce Şikayet Et
  Her yanlışa anında tepki ama ölçülü ve bilinçli yapılması gereken bir çağda yaşıyoruz... Ark niyetli insanların toplumda barındırılmaması için toplumsal adımların daha önem kazandığı günleri yaşıyoruz...Ama bu kadar rahat suç işleyen insanlar gücü nereden alıyor çözüme oradan başlamalıyız. yani meclis ve alt basamaklarından.
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 9 ay önce Şikayet Et
  aynı mahallede çocuklarının zehirleneceğini bilen mahalleli önceden önlem almış kanunlar yetersiz serbest yargılan sonra 1 yıl ceza al paraya çevrilsin çık meydana satmaya devam
  Cevapla
 • ayıp 9 ay önce Şikayet Et
  Uyuşturucu satıyor ceza evinden çıkıyor. bu nasıl bir adalet nasıl bir ülke oldu. uyuşturucu suç değil mi satması için mi serbest bırakılıyor
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR