227 gündür kayıp olan Buse ile ilgili kritik talep!

Antalya'da 227 gün önce, hortumda içinde olduğu aracın sürüklendiği derede kaybolan Kader Buse Acar'ın babası Ahmet Acar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, altına duyarlı dedektörle arama yapılmasını istedi.

ABONE OL
GİRİŞ 09.09.2019 09:24 GÜNCELLEME 09.09.2019 09:26 GÜNCEL
227 gündür kayıp olan Buse ile ilgili kritik talep!
227 gündür kayıp olan Buse ile ilgili kritik talep!

Kemer ilçesinde 227 gün önce hortumda içinde olduğu aracın sürüklendiği derede kaybolan Kader Buse Acar'ı arama çalışmaları belirli aralıklarla devam ediyor.

Yaşanan hortum felaketinde kaybolan üniversite öğrencisi Kader Buse Acar, geçen 227 güne rağmen bulunamadı. Acılı anne ve baba arama çalışmalarını umutlu bir şekilde takip ediyor.

Sosyal medya hesabından kızı için paylaşımda bulunan baba Ahmet Acar, "Biricik babişim, gel bitsin bu kabus. Karadeniz gezimizde jandarmanın arabasına 'dur' demiştin ya, annen de fotoğrafımızı çekiyordu, 28 Ağustos 2018'de öğlene doğru. Bıraktın mı babişini, 24 Ocak 2019'dan bu tarafa babişim. Eylül geldi, üniversiten başlayacak, gel de okuluna başla be babişim. 7 ay bitti yavrum, 227 gün geçti. Nerelerdesin, iyi misin babişim? Rabbim, bağışla yavrumuzu." ifadelerini kullandı.

Kızının boynunda 3 altın kolye olduğunu belirten baba Acar, arama çalışmalarına devam edilmesini istedi.

Acar, "Boynunda 3 tane altın kolye vardı, doğum gününde Kemer'den aldığım hediye. Aldığım halka küpenin birisi olay yerinde bulundu, diğerinin kulağında olduğunu sanıyorum. Devletimizden altına duyarlı dedektör istiyoruz. Biz kendi imkanlarımızla arıyoruz, inşallah yaralı anne babaya devletimiz yardımcı olur." şeklinde paylaşım yaptı. 

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 4
 • Çavuş 10 ay önce Şikayet Et
  Allah sabır versin, İnşallah sağ salim kızına kavuşurlar.
  Cevapla
 • orhan şentürk 10 ay önce Şikayet Et
  söyleyecek bir söz bulamıyorum bogazım sıkışıyor nefes alamıyorum Böyle bir durum gerçekten çok acı Allah sabırlar versin. Herşeyi gören bilen herşin sahibi olan Allah inşallah bu acıya bir derman verecektir.
  Cevapla
 • cengiz 10 ay önce Şikayet Et
  Allahım sabır versin. Allahım ölü yada diri buldursun İnşallah. Kayıbın derdi çok zor. Yarabbim ailenin acısını dindir yarabbim.
  Cevapla
 • Sibel 10 ay önce Şikayet Et
  Ne acı. Allahım yardım etsin
  Cevapla
 • fuat 10 ay önce Şikayet Et
  Amin insallah.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR