İstanbul Valiliği ve İBB karar aldı! Seferler durduruldu...

İstanbul Valiliği ve İBB'nin aldığı karar ile Atatürk Havalimanı metro istasyonuna yolcu taşımacılığı, aşırı kalabalığın risk oluşturması nedeniyle durduruldu.

ABONE OL
GİRİŞ 22.09.2019 21:34 GÜNCELLEME 22.09.2019 21:34 GÜNCEL
İstanbul Valiliği ve İBB karar aldı! Seferler durduruldu...
İstanbul Valiliği ve İBB karar aldı! Seferler durduruldu...

İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı karar gereği Atatürk Havalimanı istasyonuna yolcu taşımacılığı, aşırı kalabalığın yolcu güvenliğine risk oluşturması nedeniyle durdurulduğu açıklandı.

 

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesabından duyurulan paylaşımda, ''İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin aldığı karar gereği Atatürk Havalimanı istasyonuna yolcu taşımacılığı, aşırı kalabalığın yolcu güvenliğine risk oluşturması nedeniyle durdurulmuştur. Lütfen duyurularımızı takip ediniz'' ifadelerine yer verildi.

ETİKETLER

YORUMLAR 18 TÜMÜ
 • Mantıklı Eleştiri 10 ay önce Şikayet Et
  Sayın yorumcular, haberde Atatürk hava limanı diyor, yani eski hava alanı yenisi değil. Ayrıca Valilikle birlikte karar alındı diyor. Yani ortak alınmış bir karar. Tamam malum kişiyi eleştirelim ama, eleştirilerimizin mantıklı olması lazım.
  Cevapla
 • ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  seferleri durdurunca sorun çözülmüş mü oluyor. beceriksiz işgüzar belediye başkanı olursa öyle olur tabi
  Cevapla
 • Abbas kamil 10 ay önce Şikayet Et
  Ek sefer koysanız ne iptali maçlarda iptal ediyormusunuz
  Cevapla
 • Mert 10 ay önce Şikayet Et
  Ekrem vatandaşın deneme süreci iyi hizmet edemezse birdahakı seçim kaybeder
  Cevapla
 • Urfalı 10 ay önce Şikayet Et
  Ben 15 Temmuz günü sayın Cumhurbaşkanımızın yapacağı konuşmayı dinlemek için gitmiştim, metroda korkunç bir izdiham vardı, bir bebek ve annesi boğulma tehlikesi geçirdi, kalabalık sebebiyle yaklaşık 7-8 defa yumruklu kavga çıktı, o hatta özellikle fuar, yıldönümü vs. günlerinde korkunç bir izdiham oluyor. Benim görüşüm ek olarak, metrobüs yönlendirilebilir (zaten yakına geliyor, özel günlerde uzatılabilir)
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR