"Türkiye'nin karşısında kimse şımaramaz"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Bugün Türkiye'ye dönük olarak o bölgedeki barış operasyonuyla ilgili demografik yapıyı bozacağı iddiasında bulunanlar, esasında kendi sosyal hırsızlıklarını örtmeye çalışmaktadır. Bu kadar açık ve net. Batı bu konuda samimiyetsizdir."

ABONE OL
GİRİŞ 09.10.2019 11:18 GÜNCELLEME 09.10.2019 11:48 GÜNCEL
"Türkiye'nin karşısında kimse şımaramaz"
"Türkiye'nin karşısında kimse şımaramaz"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önemli açıklamalarda bulundu.

 

Soylu, "Bugün Türkiye'ye dönük olarak o bölgedeki barış operasyonuyla ilgili demografik yapıyı bozacağı iddiasında bulunanlar, esasında kendi sosyal hırsızlıklarını örtmeye çalışmaktadır. Bu kadar açık ve net. Batı bu konuda samimiyetsizdir." dedi.

Bakan Soylu, "Türkiye'nin karşısında kimse şımaramaz. 40 yıldır Türkiye'nin sınırları içinde terör eylemleri yapacaksın, hem insan hem de birçok maliyet oluşturacaksın, insanları göçe zorlayıp ceremesini Türkiye'ye çektireceksin, sonra biz bunun hesabını sormayacağız öyle mi? Bunun hesabını sorarız. Türkiye 15 Temmuz'dan beri tüm güvenlik problemlerini bütüncül bir yaklaşımla çözmektedir, önümüzdeki süreçte de YPG/PKK meselesi, bu işin son darbesi olacaktır." ifadelerini kullandı.

 

Soylu, "Hiç kimsenin bir ülkedeki istikrarsızlığı fırsat bilerek, fiili durum oluşturarak, bir terör devleti kurmasına bizler müsaade edemeyiz ve sınırlarımızın içinde bizi sürekli rahatsız eden, evlatlarımızı şehit eden bu örgütlere de müsamaha etmemiz söz konusu değildir. Sayın Cumhurbaşkanımızın çizdiği perspektifte bu irini kaynağında kurutmaya kararlıyız." dedi.

ETİKETLER

YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Sadri 10 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun sayın bakanım Rabbim yar ve yardımcınız olsun
  Cevapla
 • Alper ağa 10 ay önce Şikayet Et
  Hemen açıklama yapılmalı dünyaya ilan etmeliyiz önümüzdeki 100 yıl için kim dost kim düşman bu operasyonda göreceğiz ve not alacağız diye
  Cevapla
 • Hakan E. 10 ay önce Şikayet Et
  Kimin dost kimin düşman olduğu kırk yıldır belli zaten. Pkk yı kırk yıl kimler el altından destekledi belli değil mi?
  Cevapla
 • Ayşe 10 ay önce Şikayet Et
  Dualarımız sizinle bakanım Allah yardımcınız olsun inşAllah
  Cevapla
 • Ramazan 10 ay önce Şikayet Et
  Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaAllah Amin Amin Amin.
  Cevapla
 • Eren 10 ay önce Şikayet Et
  Ey Vallah Süleyman Bakanım... Çok İsabet etmiş ve İçinden , Duygular ile Terörden yıllardır Çekmiş biri olarak Anlatmış ve Türkiye’yi Tam İsabet ve Örneklerle Anlatmışsınız... Anlamayan Kör ve Dilsiz Şeytandır....
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR