Büyük skandal! Türk askerinin koordinatlarını yayınladılar

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna düzenleyeceği operasyon öncesinde TSK intikal ve hazırlıklarını sürdürürken Yunanistan'dan skandal bir hamle geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 09.10.2019 15:46 GÜNCELLEME 09.10.2019 15:46 GÜNCEL
Büyük skandal! Türk askerinin koordinatlarını yayınladılar
Büyük skandal! Türk askerinin koordinatlarını yayınladılar

Suriye'nin kuzeyinfe PKK'nın uzantısı YPG'nin varlığını yok etmek ve Türkiye'deki Suriyelilere güvenli bölge oluşturarak ülkelerine dönmeyi sağlamak için TSK, Fırat'ın doğusunda Suriye'nin kuzeyine operasyon hazırlığı içinde.

 

 

TSK'NIN KOORDİNATLARINI PAYLAŞTI

Mehmetçik, bölgedeki konuşlanmasını sürdürürken, operasyondan rahatsız olan Yunanistan medyası, TSK'nın konuşlandığı bazı bölgelerin koordinatları ve uydu görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

Yunanistan bu hareketiyle bir kez daha kimin tarafında olduğunu acıkça belli etti.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 181 TÜMÜ
 • ali 7 ay önce Şikayet Et
  Yunanlıların bu ülkede çok sevgili dostları var.Bunlar araplara düşman (müslüman olduğu için yoksa ESED i severler) Yunan gavuruna dostturlar. İzmirde onları denize döktüklerinden dolayı da pişmandırlar.Araplar bizi arkamızdan vurmuş halbuki yunan karşımızdan vurmuş mert bir düşmanmış
  Cevapla
 • Kamil 7 ay önce Şikayet Et
  ula yunan gavuru boyunu aşan işlere burnunu sokma. Türk ordusunun şakası yoktur. PKK yı destekleyip sonunda kuyruğu kıstırıp kaçanlar seni de destekliyor. Fino köpek gibi sahte çobanlara aldanıp da başına iş alma.
  Cevapla
 • vatansevdalısı 7 ay önce Şikayet Et
  Bizden zorla masada alınan Yunan Adalarının geri alınması zamanı geldi. Al sana Adaların koordinatları.##-##-##-##-## Şimdi sen düşün Yunanistan
  Cevapla
 • Türkoğlu 7 ay önce Şikayet Et
  Sıra da Adalar var
  Cevapla
 • Vatandas.. 7 ay önce Şikayet Et
  Amma saf insanlar var su haberlere ve olaylara inanan.kimse gomuyo ortada oynanan tiyatrolari
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR