Bakan Soylu'dan Avrupa'ya 'Harekat' tepkisi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Avrupa ayağa kalktı, diyor ki 'Siz bir harekat yapıyorsunuz, burada sivilleri öldürüyorsunuz.' Tek bir sivil göstersinler. Koskoca Avrupa, terör örgütünün rehberliğini kendisine yol tutmuş. Bu nasıl akılla izah edilebilir."

ABONE OL
GİRİŞ 17.10.2019 11:19 GÜNCELLEME 17.10.2019 13:12 GÜNCEL
Bakan Soylu'dan Avrupa'ya 'Harekat' tepkisi
Bakan Soylu'dan Avrupa'ya 'Harekat' tepkisi

Antalya'da konuşma yapan Süleyma Soylu dünyayı terör örgütlerine karşı uyarmaya çalıştıklarını ama tavırlarından vazgeçiremediklerini dile getirerek DAEŞ'e il büyük darbeyi vuranın bu milletin evlatları olduğunu vurguladı.

 

 

Soylu'nun konuşmasından satır başları şöyle:

Dünyayı özellikle terör konusunda her zaman uyarmaya çalıştık, tecrübelerimizi paylaştık ancak ne yazık ki terör örgütlerinin, küresel güç mücadelesinde araçsallaştırılmasına maalesef engel olamadık. Muhataplarımızı bu tavırlarından vazgeçiremedik.

 

 

40 YILLIK TERÖRLE MÜCADELE EDİYORUZ

Ölümden öte köy yok. Yaşadığımız bu topraklarda özgürlüğümüzü, bağımsızlığımızı birisi bize hediye etmedi. Sizin ülkenizde de hediye edilmedi. Herkes mücadele ederek aldı. Gelecek nesillerimize, hemen yanımızda bir terör koridoru bırakamayız. Bize geçmiş nesillerimiz bir terör koridoru bırakmadı. 40 yıllık terörle mücadele ediyoruz.

AVRUPA, TERÖR ÖRGÜTÜNÜN REHBERLİĞİNİ YOL TUTMUŞ

(Barış Pınarı Harekatı) Avrupa ayağa kalktı, diyor ki 'Siz bir harekat yapıyorsunuz, burada sivilleri öldürüyorsunuz.' Tek bir sivil göstersinler. Koskoca Avrupa, terör örgütünün rehberliğini kendisine yol tutmuş. Bu nasıl akılla izah edilebilir.

ETİKETLER

YORUMLAR 19 TÜMÜ
 • Goksel 7 ay önce Şikayet Et
  Eşeğine vuramayan, semerine vururmuş. Avrupa'nın bize direk vurabilme gücü yok ki, daha ucuz ve az riskli olarak terör örgütlerine havale ediyor işi. Burada unutulmaması gereken bir nokta var, terör örgütü istediğini alamazsa sahibine saldırır, gelecekte Avrupa bizim eski Nusaybin'e dönebilir, sokaklarda bombalar patlayabilir, ,insanları dışarı çıkamaz haline gelebilir, o zaman görürüm avrupanın özgürlüğünü, rahat yaşamını. Beceriksiz sürüler.
  Cevapla
 • Yakub 7 ay önce Şikayet Et
  Avrupa akıllı değil zeki. Akıl ile zeka farklı şeyler. Akıllı insanlar buluğ cağından sonrada insan olarak kalmak için mücadele eder, hayatına Müslüman olarak devam eder. Islam'a teslim olur. Zaten herşey sıfır. Tek Allah cc bir ve tek. Allah'ın cc verdiği değer kadar eder insan.
  Cevapla
 • Ahmet 7 ay önce Şikayet Et
  AB’nin kendisi zaten terörist. PKK terör örgütüne destek veren ve bunları barındıran her ülke teröristtir.
  Cevapla
 • M.T 7 ay önce Şikayet Et
  Lütfen tavsiyem ciddiye alınsın. pkk VAHŞETİNİN gerçek görselleri 3 dakikayı GEÇMEYEN videolara en başarılı kurgu teknikleriyle sığdırılmalı ve batıda politik eğilimi olan her insana ulaştırılmalı. Sosyal medya, e-posta kanalları, mümkünse tvlerde yayınlatılmalı. pkk nın aynı zamanda bir uyuşturucu karteli olduğu ve kazandığı parayı amerikan karanlık bürokrasisi ile paylaştığı propagandası güçlü yöntemlerle anlatılmalı. Bu uyuşturucunun amerika ve avrupaya sokulduğu vurgulanmalı. LÜTFEN bu yönteme kaynak ayırınız. trump ın patavatsızlığına cevap üzerindeki baskıyı azaltmak olduğunu unutmayınız. Buradaki ince detayı operasyonun neden böyle kudurgunluğa neden olduğunu bilenler çok iyi anlar.
  Cevapla
 • Afaki 7 ay önce Şikayet Et
  Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR