Ekrem İmamoğlu’ndan koruma dehşetine ilişkin açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yakın korumalarının sözlü tartışma yaşadıkları sürücünün yolunu keserek silah çekerek darp etmeleri ile ilgili konuştu.

ABONE OL
GİRİŞ 04.11.2019 18:06 GÜNCELLEME 04.11.2019 18:06 GÜNCEL
Ekrem İmamoğlu’ndan koruma dehşetine ilişkin açıklama
Ekrem İmamoğlu’ndan koruma dehşetine ilişkin açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yakın korumalarının Beylikdüzü’nde sözlü tartışma yaşadıkları sürücünün yolunu keserek silah çekerek darp etmeleri olayı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

İMAMOĞLU KORUMA DEHŞETİNİ DOĞRULADI

Basın mensuplarının olayla ilgili sorularını cevaplayan İmamoğlu açıklamasında şu ifadelerde bulundu:İmamoğlu, “Süreci takip ediyorum. Koruma arkadaşlarımızın, ne yazık, böyle hiç de yakışmayan ve kabul etmeyeceğim şekilde vatandaşla bir diyaloğu oluşmuş'' ifadeelrini kullandı.

Ekrem İmamoğlu, "Siz görüşebilirdiniz mi korumalarınızla" sorusunu da "Yok. Şu anda görüşmedim, görüşmeye de şu an için ihtiyaç duymuyorum. Arkadaşlarım soruşturmalarını bitirsinler ondan sonra görüşeceğim" şeklinde yanıtladı.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 41 TÜMÜ
 • Tufan 10 ay önce Şikayet Et
  Bu olayı herhangi bir vatandaş dahi yapsa medya çalkalanırdı ama adam İmamoğlu yinede yazan konuşan ne kadar az. Twiterde Facebook'ta yayan yok. Bu bizim eksikliğimiz sosyal medyayı iyi kullanan hırsız bile olsa masum oluyor
  Cevapla
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  1 sene oldu nerdeyse adamin bir icraati yok daha hahsha
  Cevapla
 • Çiçek 10 ay önce Şikayet Et
  Bu sefer inkar etmemiş hayret
  Cevapla
 • ahmed 10 ay önce Şikayet Et
  her şey çok güzel olmaya devam ediyor.
  Cevapla
 • Oğuzhan 10 ay önce Şikayet Et
  Sayın Soylu şu kişiyi adam yerine alıp muhatap olmayın. Mağdur edebiyatıyla gemiyi yürütmeye çalışıyor. Seçileli 6 ay oldu daha taş üstüne taş koymadı. Miras yedilikle icraat yaptım sannediyor. Unutmadan Cumhuriyet bayramını getirdiği sanatcılar sayesinde göbek atarak kutladık. Adamında hakkını yemiyelim şimdi. Sayesinde metro duraklarında Çince de öğreniyoruz.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR