Beyoğlu'nda dehşet: Para alamadığı turiste demir sapladı

Beyoğlu’nda bulunan vize başvuru merkezinin önünde bekleyen kadın turist saldırıya uğradı. Kadın turist kendisinden para isteyen adamı reddedince saldırgan yanında getirdiği inşaat demirini kadın turiste 4-5 kere sapladı.

ABONE OL
GİRİŞ 12.11.2019 13:57 GÜNCELLEME 12.11.2019 14:02 GÜNCEL
Beyoğlu'nda dehşet: Para alamadığı turiste demir sapladı
Beyoğlu'nda dehşet: Para alamadığı turiste demir sapladı

Kadın bir turist Dolapdere Yahya Köprüsü Sokak’ta bulunan büroya vize işlemlerini halletmek için ailesiyle birlikte geldi. Vize başvuru merkezinin önünde bekleyen kadından yabancı uyruklu bir erkek para istedi. Kadın parayı vermek istemeyince saldırgan, turist kadına dehşeti yaşattı. Saldırgan yanında getirdiği inşaat demiriyle kadın turisti kovalamaya başladı. Saldırgan elindeki demiri kadına 4-5 kere saplarken çığlıklar atan turistin yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Vatandaşlar saldırganı etkisiz hale getirmeye çalışırken arbede yaşandı. Olay yerine gelen vatandaşlar kadın turist için ambulans çağırırken arbede sırasında saldırgan da yaralandı. Bu sırada olay yerine gelen ve kızının ambulansta olduğunu öğrenen kadın turistin annesi gözyaşlarına hakim olamadı. Polis ekiplerinin olayla ilgili çalışması sürerken saldırgan ve yaralı turist hastaneye kaldırıldı.

“Böyle bir vahşet yok”

 

 

Vize için gelen hanımefendiye saldırdı, biz de gerekeni yaptık. Yukarıdan aşağıya kadar kocaman yerde kovaladı ve paslı demirle kıza vurdu. Uzun süre kovaladı, burada dayak yedi, polisi aradık, arkadaşlar geldi. Böyle bir vahşet yok” diye konuştu.

Kadın turistin yaşadığı saldırıyı anlatan bir vatandaş, “Vatandaşlar engelledi, saldırganı yere yatırdı. Kanadalı bir vatandaş buraya vize başvuruları için geliyor” dedi.

KAYNAK : İHA

ETİKETLER

YORUMLAR 4
 • ali 10 ay önce Şikayet Et
  iki aya kalmaz serbest kalır... cezanın olmadığı ülkede huzur olur mu? aynı demiri alıp aynı yerlerine saplayacaksın. ceza yaptığının aynısı olmalı. hapiste bunları beslemeyin.
  Cevapla
 • Misafir 10 ay önce Şikayet Et
  maalesef ülkemizde ki yabancıların karıştığı olaylar her gün art maya başladı acil önlem alınmalı ve sınır dışı edilmeliler
  Cevapla
 • ali 10 ay önce Şikayet Et
  beyoğlu bölgesi farkl bir dünya. dilenciler derler ya bir ekmek parası. beyoğlun da abi bir bira parası sıkıysa verme aracının kaportasına lastiğine yapmadıkları kalmaz hele akşamları.
  Cevapla
 • Deniz 10 ay önce Şikayet Et
  Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti!!Ne kadar yabancı ve suç potansiyeli olan Afgan vs varsa bize geliyor!Bu olaylar başımızı çok ağartacak. Nereye gidiyoruz böyle!Ispanyadada göçmenler suça karışmaya bile cesaret edemiyorlar
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR