Polis takip etti! Görme engelli numarası yapıyordu foyası ortaya çıktı

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde görme engelli numarası yaparak dilenen dilenci, kendisine yardım eden kadının verdiği paraya bakarak cebine attı. Dilencinin durumundan şüphelenen polis ekipleri yaptığı takip sonrası dilencinin foyasını ortaya çıkardı.

ABONE OL
GİRİŞ 15.11.2019 20:52 GÜNCELLEME 15.11.2019 21:00 GÜNCEL
Polis takip etti! Görme engelli numarası yapıyordu foyası ortaya çıktı
Polis takip etti! Görme engelli numarası yapıyordu foyası ortaya çıktı

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı’nda gözüne gözlük takarak eline aldığı sopa ile görme engelli numarası yapan dilenci Süha E., (67) isimli adam, kendisine yürüyen merdivenlerden inerken yardım eden kadından para istedi. Kadının para vermesi üzerine parayı alan dilenci önce paraya baktı sonra ise parayı cebine attı. Dilencinin bu durumundan şüphelenen polis ekipleri, dilenciyi takibe aldı.

 

 

Kısa süreli takibin ardından dilencinin numara yaptığını anlayan polis ekipleri, Beyoğlu Belediyesi zabıta ekipleri ile birlikte İstiklal Caddesi’nde dilenciyi yakaladı. Yakalanan dilenciye para cezası kesen zabıta ekipleri daha sonra serbest bıraktı. Serbest kalan dilenci Taksim Metro asansörüne binerek bölgeden uzaklaştı.

ETİKETLER

YORUMLAR 8 TÜMÜ
 • RABİA 10 ay önce Şikayet Et
  bunlar garip değil vicdan soyguncuları...ama illaki sadaka verecekseniz arayın fakir bulun yada kuran öğrencilerine verinde baride size kuran okur da sevaba girersiniz arkadaşlar...
  Cevapla
 • Murat 10 ay önce Şikayet Et
  suçlu erkek olunca kimliğine kadar paylaşıyorsunuz.Bir kadın en ağır insanlık sucu bile işlese ne yaparsa yapsın yüzünü gizliyor ismini bile gizliyorsunuz.balık baştan kokar.ondan sonrada toplum niye böyle oldu
  Cevapla
 • KEMAL 10 ay önce Şikayet Et
  Dilenenlerin %99 u acındırmak için yalan söylüyor zaten. Hoş bişey değil ama nesi farklı bu adamın da 1 saat takip etmişler
  Cevapla
 • vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Mecidiyeköyde dilenmeye devam.
  Cevapla
 • Polis 10 ay önce Şikayet Et
  Keşke tüm illerde dilenenler zabıta ekiplerince toplansa, özellikle yabancı uyruklular. Her cadde ve köşeyi biri parsellemiş durumda.
  Cevapla
 • ARGITHANLI 10 ay önce Şikayet Et
  Caddeleri parsellemerine alıştıkda adamlar şehir içlerinden alacak parsel bırakmıyorlar almak için hangi boş arsayı soruştursak falanca dilencinin diyorlar.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR