Berna Laçin'e kötü haber! Hepsi kaldırıldı

Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem sonrası atığı provokatif tweet sonrası büyük tepki toplayan Berna Laçin'e bir darbe de reklam yüzü olduğu detarjan markasından geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 27.01.2020 15:34 GÜNCELLEME 27.01.2020 15:34 GÜNCEL
Berna Laçin'e kötü haber! Hepsi kaldırıldı
Berna Laçin'e kötü haber! Hepsi kaldırıldı

Berna Laçin, Elazığ depremi sonrası attığı provokatif tweet'le büyük tepki çekmişti. Onlarca kişinin yaşamını yitirdiği felaketin ardından "Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi falan, depremden dolayı muafiyet alıyor" diye yazan Berna Laçin'in duyarsızlığına eleştiri yağdı.

 

Büyük öfkeye neden olan bu tweet nedeniyle, Twitter'da Berna Laçin aleyhine kampanya başlatıldı. Kullanıcılar, Berna Laçin'in marka yüzü olduğu deterjan markasına, 'Bırak bulaşıklarımız kirli kalsın, sen bu zihniyeti temizle' diye çağrı yaptı. Berna Laçin'in reklam yüzü olduğu temizlik markası Fairy, provokasyona kayıtsız kalmadı. Fairy'den Berna Laçin'e tokat gibi hareket geldi.

Fairy, Berna Laçin'in görsellerini sosyal medya hesaplarından kaldırdı. Oyuncunun paylaşımıyla ilgili savcılık tarafından soruşturma da başlatıldı.

 

ETİKETLER

YORUMLAR 44 TÜMÜ
 • katibb 6 ay önce Şikayet Et
  üç güne unuturuz.. çıkar bir kıytırık dizinin birinde reyting rekorları falan kırar..
  Cevapla
 • birtek vatan 6 ay önce Şikayet Et
  sanatcimi hadi ordan bunlarin gibileri ulkemizde barindirmamiz lazim
  Cevapla
 • siyasi kavun 6 ay önce Şikayet Et
  Yıllardır yapılan iki abartılı hata, biri sanatçılara gereksiz değer vermek diğeri ise futbolcular. Önümüze bu insanları bir tanrı gibi yıllardır servis ediyorlar. Aha işte size idoller. Hayrını görün. Siz bu insanlara böyle gereksiz değer verdiniz. Umarım akıllanırsınız.
  Cevapla
 • klas 6 ay önce Şikayet Et
  bence firma, berna laçin e markasına zarar verdiği için dava açmalıdır
  Cevapla
 • Yakacıklı 6 ay önce Şikayet Et
  Bunun nesi sanatçı sanatçı olmak o kadar kolay mı? Devlet ne yapacağını bu sanatçı bozuntusundan öğrenecek değil. Sağ olsun devletimiz ve halkımız her şeyin en iyisini yapar. Biz tartışır kavga ederiz ama böyle durumlarda da tek yürek oluruz. Kürt Türk Laz alevi sünni fark etmez hepimiz birimiz birimiz hepimiz buda bizim farkımız.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR