Berna Laçin'e bir kötü haber daha!

Elazığ ve Malatya depremleri sonrası attığı tweet'lerle büyük tepki çeken Berna Laçin’in yer aldığı oyun, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından iptal edildi.

ABONE OL
GİRİŞ 23.02.2020 14:01 GÜNCELLEME 23.02.2020 14:01 GÜNCEL
Berna Laçin'e bir kötü haber daha!
Berna Laçin'e bir kötü haber daha!

Sosyal medyadan yaptığı skandal paylaşımlarıyla bilinen ve en son Elazığ ve Malatya depremleri sonrası attığı tweet'lerle büyük tepki çeken Berna Laçin'in yer aldığı ‘Hayal Satıcı’ oyunu, 9 Mart Pazartesi günü Atakum’da bulunan Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sergilenecekti.

 

AK PARTİLİ BELEDİYEDEN TAKDİR TOPLAYAN HAMLE

Kamuoyundan gelen tepki seslerine kayıtsız kalamayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, Laçin'in yer aldığı oyununun sahne alacağı salonu iptal etti. Belediyenin tavrı büyük takdir topladı.

 

SKANDAL AÇIKLAMALARIYLA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Berna Laçin, son olarak Elazığ depreminden sonra attığı 'deprem vergisi' üzerinden yaptığı paylaşımlarla kamuoyunun tepkisini çekmişti.

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından İslam düşmanlığı açıklamalarıyla tepkileri üzerine çeken sözde oyuncu Berna Laçin, skandal bir provokasyona imza atmıştı.  Laçin "Hop güncelleme 6.5... Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor" ifadelerini kullanmıştı. 

ETİKETLER

YORUMLAR 27 TÜMÜ
 • bilirkişi 5 ay önce Şikayet Et
  ajan provokatörler bunlar bunlarin ipi başkalarinin elinde istedikleri zaman oynatiyorlar adi oyuncu sadece bunlarin epeyce var bunlarda bizde ne yazikki
  Cevapla
 • ötüken 5 ay önce Şikayet Et
  Böyle vatandaşa tepeden bakanları vatandaşlıktan çıkaracan.Bunlar kim ki ya.Anlamıyorum .mesela ne gibi bir üstün vasfı var.Birtane söyleyebilecek varmı.Medya olmasın bunların suratına dahi kimse bakmaz.Hepsi medyanın pohpohlaması ne yazıkki.
  Cevapla
 • osman 5 ay önce Şikayet Et
  Samsun belediyesi bunların ne olduğunu bilmiyor musunuz da hala peşinden koşup sonra iptal ediyorsunuz .
  Cevapla
 • şems 5 ay önce Şikayet Et
  teşekkürler...
  Cevapla
 • kubra 5 ay önce Şikayet Et
  Işte bu bunlara ders böyle verilir
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR