Altun'dan 'Koronavirüs' açıklaması

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Yüksek risk taşıyan kişiler de dahil olmak üzere bütün vatandaşlarımızı hastalıktan koruma konusunda tam bir kararlılık içindeyiz." ifadelerini kullandı.

ABONE OL
GİRİŞ 16.03.2020 17:10 GÜNCELLEME 16.03.2020 17:10 GÜNCEL
Altun'dan 'Koronavirüs' açıklaması
Altun'dan 'Koronavirüs' açıklaması

Altun, Twitter hesabından İngilizce yaptığı paylaşımda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) mücadelesiyle ilgili şunları kaydetti:

 

"Türkiye, uluslararası bazı uçuşları durdurmak ve uzaktan eğitime geçiş yapmak gibi tedbirleri zamanında alarak Kovid-19'un yayılmasını başarılı bir şekilde yavaşlattı. Yüksek risk taşıyan kişiler de dahil olmak üzere bütün vatandaşlarımızı hastalıktan koruma konusunda tam bir kararlılık içindeyiz."

ETİKETLER

YORUMLAR 2 TÜMÜ
 • Altaylar 2 ay önce Şikayet Et
  Televizyon kanallarına dur deseniz, yetti artık. Memlekette ne kadar çok virüs uzmanı varmış ya, hasta olarak gittiğiniz doktorlar röntgen ve tahlile gönderir, adam gibi cevap vermez hastasına. Ama bir bakıyorsunuz tv ekranlarında anlamadığı bir hastalık Yok, herkes konuşuyor. herkesin nasıl el yıkanacak göstermesi bıktırdı bizleri. Bir de boş boş virüs muhabbeti, dur diyen Yok mu. Kaosa sürükleniyoruz, hastalık hastası olacağız, neredeyse kendi kendimize dokunmayacağız
  Cevapla
 • Serpil 2 ay önce Şikayet Et
  Sanki fazla abarttınız gibi camiler ve namaza ara Allah sonumuzu hayır etsin inşaAllah.
  Cevapla
 • Alper 2 ay önce Şikayet Et
  Neden bu virüsün namaz sırasında yayılmıyacagina dair garantiniz mi var?
  Cevapla
 • marangoz 2 ay önce Şikayet Et
  kılmak isteyene namaz her yerde
  Cevapla
 • CCC 2 ay önce Şikayet Et
  Önlemler alınmazsa virüsün tedavisi bulunduğunad camilerde namaz kılacak adam kalmayacak cahil cahil konuşmalat yapmayın.
  Cevapla
 • Erdem 2 ay önce Şikayet Et
  Serpil hanım, çok şükür 5 vakit kılmaya çalışıyorum ama benim düşüncem abartma yok. Gerçekten tahmin edildiğinden daha tehlikeli bir durum. Önlem alınmazsa sadece Türkiye'de milyonlarca insanı öldürebilecek bir virüs bu.
  Cevapla
 • Abartı yok 2 ay önce Şikayet Et
  dinde karantina caizdir
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR